Ақтөбе қалалық мәслихатының "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 419 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 наурызда № 4767 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджеттік кодексінің 106 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 санымен тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) № 394 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
шығындар: "41 078 386" сандары "43 432 983,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "1 312 050" сандары "-1 042 547,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттiн пайдалану): "- 1 312 050" сандары "1 042 547,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде
қарыздарды өтеу: "2 500 000" сандары "2 500 000,8" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 февраля 2016 года № 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2016 года № 4767. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4693, опубликованное 27 января 2016 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
затраты: цифры "41 078 386" заменить цифрами "43 432 983,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "1 312 050" заменить цифрами "-1 042 547,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "-1 312 050" заменить цифрами "1 042 547,8",
в том числе:
погашение займов: цифры "2 500 000" заменить цифрами "2 500 000,8".

1 000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
98 555,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
20 423,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
79 029,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
605 794,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 658 011,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82 002,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 371,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 799,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
49 967,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7 605,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21 631,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
21 631,0
2
Әлеуметтік көмек
1 467 595,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 702,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 702,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 450 893,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
164 103,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 502,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
918 863,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
74 968,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
119 740,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
165 717,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
108 414,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 878,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 534,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 230,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

1 000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
98 555,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 423,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
79 029,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
605 794,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 658 011,0
1
Социальное обеспечение
82 002,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 371,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 799,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
49 967,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 605,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
21 631,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
21 631,0
2
Социальная помощь
1 467 595,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 702,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 702,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 450 893,0
002
Программа занятости
164 103,0
006
Оказание жилищной помощи
7 502,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
918 863,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
74 968,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 740,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
165 717,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
108 414,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 534,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 230,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы