2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 1973 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 маусымда № 4952 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары М. Қабылға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі Б. Сағын
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 18 мамырдағы
№ 1973 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Ақтөбе қаласының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 18 мая 2016 года № 1973. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 июня 2016 года № 4952. Срок действия постановления – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе М. Кабыл.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким города Б. Сағын
УТВЕРЖДЕН
постановлением
акимата города Актобе
от 18 мая 2016 года № 1973
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Актобе

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 25.10.2016 № 4498 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.10.2016 бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі ұйымдарда болу ұзақтығымен
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір күнгі төлемақы мөлшері
(теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 "Қуаныш" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
150
21 000
21 000
400
2
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 35 "Балбұлақ" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы, Жаңақоныс ауылы
10,5 сағат
150
24 000
24 000
400
3
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 "Балақай" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
140
21 000
21 000
400
4
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 "Айналайын" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
240
19 000
19 000
400
5
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 43 "Гүлдаурен" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
320
20 500
20 500
400
6
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 45 "Алтын бала" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
320
18 000
18 000
400
7
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 47 "Нұр-Ай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
150
21 000
21 000
400
8
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 48 "Шаттық" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
150
21 000
21 000
400
9
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 49 "Думан" бөбекжай -балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы
10,5 сағат
230
19 000
19 000
400
10
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 50 "Алтын бесік" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақтөбе қаласы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 25.10.2016 № 4498 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.10.2016).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организации с длительностью пребывания
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация № 32 "Қуаныш" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
150
21 000
21000
400
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация № 35 "Балбұлақ" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе, село Жаңақоныс
10,5 часов
150
24 000
24 000
400
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация № 36 "Балақай" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
140
21 000
21 000
400
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация № 42 "Айналайын" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
240
19 000
19 000
400
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация № 43 "Гүлдаурен" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
320
20 500
20 500
400
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 45 "Алтын бала" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
320
18 000
18 000
400
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 47 "Нұр-Ай" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
150
21 000
21 000
400
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 48 "Шаттық" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
150
21 000
21 000
400
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 49 "Думан" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе
10,5 часов
230
19 000
19 000
400
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 50 "Алтын бесік" государственного учреждения "Отдел образования города Актобе",
город Актобе