Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 4782 "Ақтөбе қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 5547 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5199 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 4782 "Ақтөбе қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4650 тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Ақтөбе және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Ж.Ж. Зинеге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І.Испанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 4 декабря 2015 года № 4782 "О создании государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок города Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 26 декабря 2016 года № 5547. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 января 2017 года № 5199
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 4 декабря 2015 года № 4782 "О создании государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4650, опубликованное 31 декабря 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок города Актобе" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Актобе Зине Ж.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города И.Испанов