2016 жылға Ырғыз ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 27 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 наурызда № 4763 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 79 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 25.04.2016 № 79 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ырғыз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Ырғыз ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі және нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Ырғыз аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмысты жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Шахинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. ДУАНБЕКОВ
Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 27 қаулысына қосымша
2016 жылға Ырғыз ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары
Мекемелер тізбесі
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Жұмыс орнының саны
1
"Тәуіп ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын тазарту

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Иргизскому району на 2016 год
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 8 февраля 2016 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 марта 2016 года № 4763. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 25 апреля 2016 года № 79
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 25.04.2016 № 79.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия для организации временной занятости безработных по Иргизскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Иргизский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Иргизский районный отдел экономики и бюджетного планирования" обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Шахина.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района М. ДУАНБЕКОВ
Приложение к постановлению акимата Иргизского района 27 от февраля 2016 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ по Иргизскому району на 2016 год
Наименования организации
Виды работ и услуг
Объем выполняемых работ и услуг в натуральных показателях
Заявления потребность
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Таупского сельского округа"
Очистка территорий села

112,9 шаршы метр
2
22
"Ырғыз-Торғай" мемлекеттік табиғи резерваты" мемлекеттік мекемесі
Ұйымның аумағын көгалдандыру
1000 шаршы метр
4
23
"Ырғыз аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге көмектесу
1000 дана
4
24
"Ырғыз аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ырғыз балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге көмектесу
1000 дана
2
Барлығы:
300
кестенің жалғасы:
Бекітілді
Қоғамдық жұмысқа қатысушының еңбек ақысының көлемі
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орнының саны
1
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
1
1
1
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
1
1
20
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
10
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
6
4
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
4
3
3
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
3
4
21
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
28
65
41
15
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
2
2
4
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
3
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
3
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
3
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
3
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
3
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
4
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
2
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
300
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

112,9 квадратных метров
2
22
Государственное учреждение "Иргиз-Торгайский" государственный природный резерват"
Озеленение территорий организаций
1000 квадратных метров
4
23
Государственное учреждение "Иргизский районный отдел финансов"
Помощь в обработке документов
1000 штук
4
24
Коммунальное государственное учреждение "Иргизская детско-юношеская спортивная школа" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Иргизского района"
Помощь в обработке документов
1000 штук
2
Всего:
300
продолжение таблицы:
Утверждено
Размер оплаты участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
1
1
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
1
1
20
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
10
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
6
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
4
3
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
4
21
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
28
65
41
15
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
2
2
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республика Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
300
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.