"2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 34 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қыркүйекте № 5064 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 "2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4683 тіркелген, 2016 жылы 2 акпанда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 345 702,4" сандары "3 351 859,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "2 920 381,4" сандары "2 926 538,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 374 615" сандары "3 380 771,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8-тармақта:
жетінші абзацта:
"12 500" сандары "17 110" сандарымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
бірінші абзацта:
"51 775" сандары "49 110,3" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"6 656" сандары "11 107" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 сентября 2016 года № 5064. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4683, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Ырғыз") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 345 702,4" заменить цифрами "3 351 859,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "2 920 381,4" заменить цифрами "2 926 538,1";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 374 615" заменить цифрами "3 380 771,7";
2) в пункте 8:
в абзаце седьмом:
цифры "12 500" заменить цифрами "17 110";
3) в пункте 9:
в абзаце первом:
цифры "51 775" заменить цифрами "49 110,3";
в абзаце пятом:
цифры "6 656" заменить цифрами "11 107";
в абзаце седьмом:

"29 314" сандары "26 649,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) 10-тармақта:
"5 506" сандары "3 531" сандарымен ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: И. СӘРСЕНБАЕВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 тамыздағы № 34 шешіміне 1-қосымша

цифры "29 314" заменить цифрами "26 649,4";
4) в пункте 10:
цифры "5 506" заменить цифрами "3 531";
5) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: И. САРСЕНБАЕВ
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ
Приложение 1 к решению районного маслихата от 29 августа 2016 года № 34

46 222
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
102 776,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
102 776,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 986
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 130
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
90
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 563
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
54 257,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
160 892,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
25 844,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 844,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 334
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
460,7
2
Әлеуметтiк көмек
116 340,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 134
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 134
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 206,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69 710,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 084
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 311
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 101,3
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 707
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 707
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 287
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

46 222
9
Прочие услуги в области образования
102 776,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
102 776,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29 986
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 130
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
90
012
Капитальные расходы государственного органа
750
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 563
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54257,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
160 892,3
1
Социальное обеспечение
25 844,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 844,7
005
Государственная адресная социальная помощь
50
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 334
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
460,7
2
Социальная помощь
116 340,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 134
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 134
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 206,6
002
Программа занятости
69 710,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 084
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 311
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 101,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 707
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 707
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 287
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
021
Капитальные расходы государственного органа