"2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қарашадағы № 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 5128 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 "2016-2018 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4683 тіркелген, 2016 жылы 2 акпанда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 351 859,1" сандары "3 361 331,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдері бойынша "6 016" сандары "6 024,7" сандарымен ауыстырылсын
трансферттердің түсімдері бойынша "2 926 538,1" сандары "2 936 001,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 380 771,7" сандары "3 390 253,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттiк кредиттеу "12 232" сандары "11 208" сандарымен ауыстырылсын;
оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер "19 089" сандары "18 065" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо "10 000" сандары "9 990,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу бойынша "10 000" сандары "9 990,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы " -51 144,6" сандары "-50 120,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "51 144,6" сандары "50 120,6" сандарымен ауыстырылсын.
8-тармақта:
екінші абзацта:
"50 083" сандары "47 047" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"30 695" сандары "37 049" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"36 102" сандары "66 139" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"599 433" сандары "554 433" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"2 000" сандары "1 047" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға- 8 928 мың теңге.";
9-тармақта:
екінші абзацта:
"1 292" сандары "1 165" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"63 913" сандары "67 524" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 7 ноября 2016 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2016 года № 5128. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 217 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4683, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Ырғыз") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 351 859,1" заменить цифрами "3 361 331,5";
в том числе по:
неналоговым поступлениям "6 016" заменить цифрами "6 024,7";
поступлениям трансфертов цифры "2 926 538,1" заменить цифрами "2 936 001,8";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 380 771,7" заменить цифрами "3 390 253,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "12 232" заменить цифрами "11 208";
в том числе:
бюджетные кредиты "19 089" заменить цифрами "18 065";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами "10 000" заменить цифрами "9 990,4";
в том числе:
приобретение финансовых активов "10 000" заменить цифрами "9 990,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета "-51 144,6" заменить цифрами "-50 120,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета "51 144,6" заменить цифрами "50 120,6";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "50 083" заменить цифрами "47 047";
в абзаце третьем:
цифры "30 695" заменить цифрами "37 049";
в абзаце четвертом:
цифры "36 102" заменить цифрами "66 139";
в абзаце пятом:
цифры "599 433" заменить цифрами "554 433";
в абзаце шестом:
цифры "2 000" заменить цифрами "1 047";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на создание цифровой образовательной инфраструктуры- 8 928 тысяч тенге";
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "1 292" заменить цифрами "1 165";
в абзаце четвертом:
цифры "63 913" заменить цифрами "67 524";
в абзаце пятом:

"11 107" сандары "27 590,7" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жеке тұрғын үй құрылысы аудандарына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға – 2 382 мың теңге";
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мәдениет мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 500 мың теңге";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "11 107" заменить цифрами "27 590,7";
исключить абзац восьмой;
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к районам индивидуального жилищного строительства – 2 382 тысяч тенге";
"на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций культуры – 500 тысяч тенге.";
2. Приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

3712
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
151 293,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
151 293,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 404,2
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 880,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
75
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 006,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
98 777,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
161 683,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
25 788,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 788,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 334
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
454,7
2
Әлеуметтiк көмек
116 954,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 108
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 108
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 846,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 512,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 583,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 324,2
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 426
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 940,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 940,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 520,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

3 712
9
Прочие услуги в области образования
151 293,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
151 293,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30 404,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 880,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
75
012
Капитальные расходы государственного органа
5 150
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 006,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
98 777,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
161 683,3
1
Социальное обеспечение
25 788,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 788,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 334
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
454,7
2
Социальная помощь
116 954,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 108
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 108
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 846,5
002
Программа занятости
70 512,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 583,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 324,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 426
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 940,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 940,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 520,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство