"2016-2018 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 шілдедегі № 30 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 5015 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 "2016-2018 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4700 тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпанда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"3 538 733" деген цифрлар "3 544 249,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"3 178 673" деген цифрлар "3 184 189,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"3 541 544,9" деген цифрлар "3 547 061,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
бесінші абзацта:
"560 586" деген цифрлар "569 138,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ведомстволық бағыныстағы дене шынықтыру және спорт мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстарына – 1 400 мың тенге;";
4) 8-1 тармақта:
"71 191" деген цифрлар "66 405" деген цифрлармен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 350 мың теңге;".
5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении бюджета Хобдинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 2 июля 2016 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2016 года № 5015. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении бюджета Хобдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4700, опубликованное 2 февраля 2016 года в газете "Қобда") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "3 538 733" заменить цифрами "3 544 249,6";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 178 673" заменить цифрами "3 184 189,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "3 541 544,9" заменить цифрами "3 547 061,5";
2) в пункте 7:
в абзаце пятом:
цифры "560 586" заменить цифрами "569 138,6";
3) пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта – 1400 тысяч тенге;";
4) в пункте 8-1:
цифры "71 191" заменить цифрами "66 405";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 350 тысяч тенге;".
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46146,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46146,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
82747,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
82747,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15120,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен
оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14090,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
2752,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
971,7
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9701,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14613,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126111,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7140,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7140,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
140,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6200,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
800,0
2
Әлеуметтiк көмек
99679,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99679,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44300,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11029,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7166,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4784,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1400,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19291,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19291,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46146,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46146,0
9
Прочие услуги в области образования
82747,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
82747,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15120,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14090,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2752,0
012
Капитальные расходы государственного органа
971,7
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9701,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14613,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
126111,6
1
Социальное обеспечение
7140,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7140,0
005
Государственная адресная социальная помощь
140,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6200,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
800,0
2
Социальная помощь
99679,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99679,7
002
Программа занятости
44300,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11029,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7166,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4784,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1400,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19291,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19291,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения