Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 249 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 тамызда № 5041 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 маусымдағы № 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 18.06.2019 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18, 139 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Елеусіноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. З. Шермаганбет
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ерғалиев
Қобда ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 249 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының
тізбесі
Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары
1) барлық мамандықтардың дәрігерлері
2) барлық мамандықтардың орта деңгейдегі медициналық қызметкерлері
3) әлеуметтік педагог
4) психолог
Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары
5) әлеуметтік қызметкер
6) бөлімше меңгерушісі
7) бөлімше кеңесшісі
8) жұмыспен қамту орталығының директоры
9) жұмыспен қамту орталығының маманы
Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары
10) білім беру мекемелерінің барлық мамандықтардың оқытушылары
11) жалпы білім беру мектебінің директоры
12) мектепке дейінгі ұйым меңгерушісі
13) дене тәрбиесінің жетекшісі
14) алғашқы әскери дайындық жетекшісі
15) білім беру мекемелерінде тікелей оқу-өндірістік, оқу-тәрбиелік қызметпен айналысатын білім меңгерушісі (спорттық кешен меңгерушісі)

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Хобдинского района Актюбинской области от 27 июля 2016 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 августа 2016 года № 5041. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 18 июня 2019 года № 124.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 18.06.2019 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 18, 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Хобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Хобдинскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Елеусинову Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Шермаганбет М.З.
Секретарь Хобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к постановлению акимата Хобдинского района № 249 от 27 июля 2016 года
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Должности специалистов в области здравоохранения
1) врачи всех специальностей
2) медицинские работники среднего звена всех специальностей
3) социальный педагог
4) психолог
Должности специалистов в области социального обеспечения
5) социальный работник
6) заведующая отделением
7) консультант отделения
8) директор центра занятости
9) специалист центра занятости
Должности специалистов в области образования
10) учителя всех специальностей организаций образования
11) директор общеобразовательной школы
12) заведующий дошкольной организацией
13) руководитель физического воспитания
14) преподователь начальной военной подготовки
15) заведующий отделением в организациях образования, непосредственно занимающийся учебно-производственной, учебно-воспитательной деятельностью (заведующий спорткомплексом)

16) педагог-психолог
17) аға тәрбиеші, тәрбиеші
18) әлеуметтік-педагог
19) мектепке дейінгі балалар ұйымының музыкалық жетекшісі
20) аға басшы, басшы
21) өндірістік оқу шебері
22) лаборант
23) диеталық бике
24) аға әдіскер, әдіскер
25) оқу бөлімінің меңгерушісі
26) кітапхана меңгерушісі, кітапханашы
27) шығармашылық шеберханасының жетекшісі (білім беру ұйымдарында)
28) мұғалім-логопед
29) педагог -ұйымдастырушы
30) қосымша білім беру педагогі
31) мұғалім-дефектолог
32) оқу-тәрбиелік қызметпен тікелей айналысатын музыкалық жетекші
33) еңбек және дене тәрбиесі жөнінде нұсқаушы
34) хореограф
35) мәдени ұйымдастырушы
36) бағдарламаны қамтамасыз ету бойынша маман, инженерлер
Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары
37) директор
38) музыкалық жетекші
39) әдіскер
40) библиограф, кітапханашы
41) кітапхана меңгерушісі
42) бөлім меңгерушісі
43) сүйемелдеуші
44) хореограф
Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары
45) директор
46) әдіскер
Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары
47) ветеринарлық станция директоры
48) ветеринарлық пункт меңгерушісі
49) ветеринарлық фельдшер
50) ветеринарлық санитар

16) педагог-психолог
17) старший воспитатель, воспитатель
18) социальный –педагог
19) музыкальный руководитель детской дошкольной организации
20) старший вожатый, вожатый
21) мастер производственного обучения
22) лаборант
23) диетическая сестра
24) старший методист, методист
25) заведующий учебной частью
26) заведующий библиотекой, библиотекарь
27) руководитель творческой мастерской (в организациях образования)
28) учитель-логопед
29) педагог-организатор
30) педагог дополнительного образования
31) учитель-дефектолог
32) музыкальный руководитель, непосредственно занимающийся учебно-воспитательной деятельностью
33) инструктор по труду и физической культуре
34) хореограф
35) культорганизатор
36) специалист по программному обеспечению, инженеры
Должности специалистов в области культуры
37) директор
38) музыкальный руководитель
39) методист
40) библиограф, библиотекарь
41) заведующий библиотекой
42) заведующий отделом
43) аккомпаниатор
44) хореограф
Должности специалистов в области спорта
45) директор
46) методист
Должности специалистов в области ветеринарии
47) директор ветеринарной станции
48) заведующий ветеринарным пунктом
49) ветеринарный фельдшер
50) ветеринарный санитар