"Қобда ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 11 аудандық мәслихатының шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 48 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 5172 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 148 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында, мәтіні бойынша орыс тілінде "Хобдинского", "Хобдинскому", "Хобдинский", "Хобдинском" сөздері "Кобдинского", "Кобдинскому", "Кобдинский", "Кобдинском" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 386, 444 – баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 наурыздағы № 11 "Қобда ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4839 санымен тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
"бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері" сөздерінен кейін "Қазақстан Республикасының жер заңнамаларына сәйкес" сөздерімен толықтырылсын.
2..Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессияның төрайымы
Аудандық мәслихат хатшысы
Ж.АТАМҰРАТОВА Ж.ЕРГАЛИЕВ

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 24 марта 2016 года № 11 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Кобдинскому району"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 2 декабря 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2016 года № 5172. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 26 марта 2018 года № 148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 26.03.2018 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке, по тексту решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинскому", "Хобдинский" заменены словами "Кобдинского", "Кобдинскому", "Кобдинский", текст на казахском языке не меняется решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 22.12.2017 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 марта 2016 года № 11 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земели сельскохозяйственного назначения по Кобдинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4839, опубликованное 14 апреля 2016 года в газете "Кобда") следующее дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
после слов "по Кобдинском району" дополнить словами "в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.АТАМУРАТОВА Ж.ЕРГАЛИЕВ