"2016-2018 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 205 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 16 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 4970 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 205 "2016-2018 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4702 тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтарда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 163 256" деген цифрлар "4 156 127" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"3 658 256" деген цифрлар "3 651 127" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 170 662,6" деген цифрлар "4 185 276,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 32 451,6" деген цифрлар "- 54 194,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"32 451,6" деген цифрлар "54 194,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 тармақта:
үшінші абзацтың бөлігінде:
"349 824" деген цифрлар "330 233" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 205 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 июня 2016 года № 4970. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 205 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4702, опубликованное 27 января 2016 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 163 256" заменить цифрами "4 156 127", в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "3 658 256" заменить цифрами "3 651 127";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 170 662,6" заменить цифрами "4 185 276,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 32 451,6" заменить цифрами "- 54 194,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "32 451,6" заменить цифрами "54 194,6";
в пункте 9:
в части третьего абзаца:
цифры "349 824" заменить цифрами "330 233";
в части шестого абзаца:

"40 173" деген цифрлар "40 904" деген цифрлармен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацтарпен толықтырылсын:
"Мәртөк ауданының Сарыжар ауылында 300 орынға арналған орта мектеп құрылысы үшін жобалау-сметалық құжаттамаларын және мемлекеттік сараптамасын дайындауға (байламы) – 5 000 мың теңге";
"Мәртөк ауданының Родниковка ауылында 300 орынға арналған орта мектеп құрылысы үшін жобалау-сметалық құжаттамаларын және мемлекеттік сараптамасын дайындауға (байламы) – 4 868 мың теңге";

цифры "40 173" заменить цифрами "40 904"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации и государственной экспертизы для строительства средней школы на 300 мест в селе Сарыжар Мартукского района (привязка) – 5 000 тысяч тенге";
"на разработку проектно-сметной документации и государственной экспертизы для строительства средней школы на 300 мест в селе Родниковка Мартукского района (привязка) – 4 868 тысяч тенге";

"ведомстволық бағыныстағы дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына – 1 863 мың теңге";
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихаттың сессия төрайымы Н. Хусаинова
Мәртөк аудандық мәслихат хатшысы Ә. Әлмұхамбетов
2016 жылғы 10 маусымдағы № 16 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне 1 Қосымша

"на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта – 1 863 тысяч тенге";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата Н. Хусаинова
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 10 июня 2016 года № 16

2016 жылғы 10 маусымдағы № 16 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне 2 Қосымша
2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 205 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне 5 Қосымша
2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық манызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламалары
Атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтан-дыру"
011 "Елді мекендерді абаттанды-ру мен көгалдан-дыру"
Аққұдық а/о

Приложение 2 к решению Мартукского районного маслихата от 10 июня 2016 года № 16
Приложение 5 к решению Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 205
Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освеще-ние улиц населен-ных пунктов"
011 "Благо-устройство и озеленение населенных пунктов"
Аккудыкский с\о