"2016-2018 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 205 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 34 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қыркүйекте № 5058 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 205 "2016-2018 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4702 тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтарда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 156 127" цифрлары "4 294 147" цифрларымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"489 904" цифрлары "511 224" цифрларымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"2 096" цифрлары "776" цифрларымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"3 651 127" цифрлары "3 769 147" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 185 276,6" цифрлары "4 323 296,6" цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
оныншы абзацтағы:
"14 500" цифрлары "21 001" цифрларымен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ақтөбе облысының Мәртөк ауданы Сарыжар ауылының жаңадан салынған бөлігіне электр желісін салуға – 80 000 мың теңге";
9 тармақта:
төртінші абзацтағы:
"5 964" цифрлары "12 978" цифрларымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 205 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 26 августа 2016 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2016 года № 5058. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 205 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4702, опубликованное 27 января 2016 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 156 127" заменить цифрами "4 294 147", в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "489 904" заменить цифрами "511 224";
по неналоговым поступлениям
цифры "2 096" заменить цифрами "776";
по поступлениям трансфертов
цифры "3 651 127" заменить цифрами "3 769 147";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 185 276,6" заменить цифрами "4 323 296,6";
в пункте 8:
в абзаце десятом:
цифры "14 500" заменить цифрами "21 001"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство электролиний новой застройки в селе Сарыжар Мартукского района Актюбинской области – 80 000 тысяч тенге";
в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "5 964" заменить цифрами "12 978";
в абзаце пятом:

"2 271" цифрлары "3 171" цифрларымен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылында ағымдағы жылдың 1 қыркүйегінен бастап 200 орынға арналған жаңа жеке мектепке дейінгі мекемелерде мемлекеттік тапсырысты орналастыруға – 12 963 мың теңге";
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге – 7 762 мың теңге";
"жеке тұрғын үй құрылысы аудандарына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға – 880 мың теңге";

цифры "2 271" заменить цифрами "3 171"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на размещение государственного заказа в новых частных дошкольных организациях с 1 сентября текущего года в селе Мартук Мартукского района на 200 мест – 12 963 тысяч тенге";
"на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 7 762 тысяч тенге";
"на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к районам индивидуального жилищного строительства – 880 тысяч тенге";

"Мәртөк ауданының Балалар жас-өспірімдер спорт мектебінің негізгі ғимаратының және күрес залының күрделі жөндеуіне жобалау-сметалық құжаттамасын және мемлекеттік сараптамасын әзірлеуге – 2 000 мың тенге";
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Аткиев
Мәртөк аудандық мәслихат хатшысы Ә. Әлмұхамбетов

"на разработку проектно-сметной документации и государственной экспертизы на капитальный ремонт основного здания и борцовского зала Детско-юношеской спортивной школы Мартукского района – 2 000 тысяч тенге";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата А. Аткиев
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов

122 177,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
55 580,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
55 580,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
362 026,0
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
362 026,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
70 021,0
464
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70 021,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 484,0
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 325,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
24 365,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
209,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 105,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 533,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
224 631,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
38 180,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 372,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
100,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 727,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8 545,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 808,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 808,0
2
Әлеуметтiк көмек
168 885,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168 885,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
65 810,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 893,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59 830,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
294,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24 758,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

122 177,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
55 580,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
55 580,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
362 026,0
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
362 026,0
9
Прочие услуги в области образования
70 021,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
70 021,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 484,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 325,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 365,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
209,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 105,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 533,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
224 631,0
1
Социальное обеспечение
38 180,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 372,0
005
Государственная адресная социальная помощь
100,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 727,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8 545,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 808,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 808,0
2
Социальная помощь
168 885,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168 885,0
002
Программа занятости
65 810,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 893,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59 830,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
294,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 758,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

16 228,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21 765,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 765,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
24 610,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 063,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 167,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 075,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 574,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
12 978,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 753,0
6
Жер қатынастары
16 355,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 355,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 686,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
196,0
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
2 644,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2 829,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37 383,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
37 383,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37 383,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 588,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 588,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 588,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 880,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8 708,0
12
Көлiк және коммуникация
24 138,0
1
Автомобиль көлiгi
24 138,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

16 228,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21 765,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21 765,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
24 610,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 063,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3 167,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 075,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 574,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
12 978,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 753,0
6
Земельные отношения
16 355,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 355,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 686,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
196,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 644,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районого значения, сельских округов, поселков, сел
2 829,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37 383,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
37 383,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37 383,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 588,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 588,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 588,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 880,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8 708,0
12
Транспорт и коммуникации
24 138,0
1
Автомобильный транспорт
24 138,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах