Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қарашада № 5140 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 03 қазандағы № 11-3/507 "Қаратоғай ауылдық округінің Қаратоғай ауылындағы ұсақ мүйізді малдарының шектеу шараларын алу туралы" ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратоғай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3979 болып енгізілген, 2014 жылғы 31 шілдедегі "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратоғай ауылдық округінің әкімі М. Искаков

О признании утратившим силу решение акима Каратогайского сельского округа от 23 июля 2014 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Каратогайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 3 ноября 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 ноября 2016 года № 5140
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора ГУ "Мартукская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 03 октября 2016 года № 11-3/507 "О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу мелкого рогатого скота в селе Каратогай Каратогайского сельского округа" аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каратогайского сельского округа от 23 июля 2014 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий", (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 3979, опубликованное 31 июля 2014 года в районной газете "Мәртөк тынысы").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каратогайского сельского округа М. Искаков