Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 5144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 27 қазандағы № 11-3/563 "Тәңірберген ауылдық округі Саржансай ауылы ұсақ мүйізді малдарының арасында пастереллез ауруының анықталуына байланысты белгіленген шектеу іс-шараларын алу туралы" ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5072 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қыркүйекте "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Тлеуов

О признании утратившим силу решение акима сельского округа Танирберген от 19 августа 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Танирбергенского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 7 ноября 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 ноября 2016 года № 5144
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Мартукская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 октября 2016 года № 11-3/563 "О снятии ограничительных мероприятий на территории села Саржансай сельского округа Танирберген, установленного в связи с выявлением болезни пастереллез среди мелкого рогатого скота", аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Танирберген от 19 августа 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5072, опубликованное 22 сентября 2016 года в газете "Мәртөк тынысы").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Тлеуов