"Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 30 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 5011 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 "Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 тіркелген, 2016 жылдың 4 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"11 980 997" деген сандары "11 984 422" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 180 997" деген сандары "3 184 422" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"12 036 629,7" деген сандары "12 040 054,7" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасында
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
"45 500" деген сандары "0" сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен 1 590 510 мың теңге түскені ескерілсін:";
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге - 12 000,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен:
Қаңдыағаш қаласында 1-ші көтермелі сорғы стансалар құрылысына – 181 177, 0 мың теңге;
Бірлік ауылындағы сумен жабдықтау жүйелері мен нысандарын қайта жаңғыртуға – 231 203,0 мың теңге;
Қайыңды ауылындағы сумен жабдықтау жүйелері мен нысандарын қайта жаңғыртуға – 310 596, 0 мың теңге;
Ембі қаласындағы су құбыры кешенін қайта жаңартуға – 384 553,0 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына - 3 425,0 мың теңге.".
3) 9 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жағабұлақ ауылының сумен жабдықтау желісін қайта жаңғырту жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 14 849,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 8 июля 2016 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2016 года № 5011. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "11 980 997" заменить цифрами "11 984 422";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "3 180 997" заменить цифрами "3 184 422";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 036 629,7" заменить цифрами "12 040 054,7";
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "45 500" заменить цифрами "0".
2) в пункте 8:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на общую сумму – 1 590 510 тысяч тенге:";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на обеспечение экономической стабильности - 12 500,0 тысяч тенге.
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на строительство насосных станции 1-го подъема города Кандыагаш - 181 177,0 тысяч тенге;
на реконструкцию объектов и системы водоснабжения в селе Бирлик - 231 203,0 тысяч тенге;
на реконструкцию объектов и системы водоснабжения в селе Кайынды -310 596,0 тысяч тенге;
на реконструкцию водопроводного комплекса города Эмба – 384 553,0 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта – 3 425,0 тысяч тенге.".
3) пункт 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации по проекту реконструкций водопроводных сетей села Жагабулак - 14 849,0 тысяч тенге;

Қаңдыағаш қаласындағы 600 орындық мектеп құрылысына – 80 977,0 мың теңге;
Қаңдыағаш қаласы "Нұрлы Көш" шағын ауданында жаңа жеке тұрғын үйлерге жаңа электрмен қамту желісінің құрылысына – 10 000,0 мың теңге;
Қаңдыағаш қаласы "Нұрлы Көш" шағын ауданында жаңа жеке тұрғын үйлерге жаңа сумен жабдықтау желісінің құрылысына – 14 000,0 мың теңге.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен:
Қаңдыағаш қаласындағы 600 орындық мектеп құрылысына – 809 772,0 мың теңге;
Қаңдыағаш қаласы "Нұрлы Көш" шағын ауданында жаңа жеке тұрғын үйлерге жаңа электрмен қамту желісінің құрылысына – 110 000,0 мың теңге;

на строительство средней школы на 600 мест в городе Кандыагаш - 80 977,0 тысяч тенге;
на строительство новой сети электроснабжения к новым индивидуальным жилым домам в микрорайоне "Нұрлы Көш" города Кандыагаш - 10 000,0 тысяч тенге;
на строительство новой сети водоснабжения к новым индивидуальным жилым домам в микрорайоне "Нұрлы Көш" города Кандыагаш - 14 000,0 тысяч тенге.
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на строительство средней школы на 600 мест в городе Кандыагаш - 809 772,0 тысячи тенге;
на строительство новой сети электроснабжения к новым индивидуальным жилым домам в микрорайоне "Нұрлы Көш" города Кандыагаш - 110 000,0 тысяч тенге;

Қаңдыағаш қаласы "Нұрлы Көш" шағын ауданында жаңа жеке тұрғын үйлерге жаңа сумен жабдықтау желісінің құрылысына – 150 000,0 мың теңге.".
4) 10 тармақта:
"14 120" деген сандары "8 099" сандарына ауыстырылсын.
5) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Қ. Төкешов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н. Қалиева

на строительство новой сети водоснабжения к новым индивидуальным жилым домам в микрорайоне "Нұрлы Көш" города Кандыагаш - 150 000,0 тысяч тенге.".
4) в пункте 10:
цифры "14 120" заменить цифрами "8 099".
5) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Тукешов
Секретарь районного маслихата Н. Калиева