"Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 40 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қыркүйекте № 5052 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 "Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 тіркелген, 2016 жылдың 4 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"11 984 422" деген сандары "11 848 571" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 184 422" деген сандары "3 048 571" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"12 040 054,7" деген сандары "11 904 203,7" сандарына ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
бірінші абзацта:
"1 590 510" деген сандары "1 425 521" сандарына ауыстырылсын;
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 19 020,0 мың теңге.";
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды (әлеуметтік-мәдени нысандар, инженерлік және көлік инфрақұрылымы), тұрғын-үй коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеуге, абаттандыруға облыстық бюджеттен – 17 301,0 мың теңге;
3) 9 тармақта:
бірінші абзацта:
"1 403 196" деген сандары "1 414 820" сандарына ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қандыағаш қаласындағы 600 орындық мектеп құрылысына (инженерлік желілеріне)" - 30 000,0 мың теңге;".
4) 10 тармақта:
"8 099" деген сандары "0" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 августа 2016 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 сентября 2016 года № 5052. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "11 984 422" заменить цифрами "11 848 571";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "3 184 422" заменить цифрами "3 048 571";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 040 054,7" заменить цифрами "11 904 203,7";
2) в пункте 8:
в абзаце первом:
цифры "1 590 510" заменить цифрами "1 425 521";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на обеспечение экономической стабильности – 19 020,0.";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на текущий и средний ремонты инфраструктуры (социально-культурные объекты, инженерно-транспортная инфраструктура), жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020" из областного бюджета - 17 301,0 тысяч тенге;".
3) пункте 9:
в абзаце первом:
цифры "1 403 196" заменить цифрами "1 414 820";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство средней школы 600 мест в городе Кандыагаш (на инженерные сети) - 30 000,0 тысяч тенге;".
4) в пункте 10:
цифры "8 099" заменить цифрой "0".

34 865,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28 497,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 530,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 729,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 622,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 636,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 636,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 336,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 250,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
450,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
726 629,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
454 245,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 110,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14 110,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 847,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 847,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 622,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 622,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57 466,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
19 900,0
004
Азматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
29 100,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 582,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
4 884,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
349 200,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 500,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
329 200,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

34 865,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 497,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 530,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 729,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
15 622,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 636,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 636,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 336,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 250,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
450,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
726 629,0
1
Жилищное хозяйство
454 245,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 110,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 110,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 847,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 847,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
31 622,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2021
31 622,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57 466,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19 900,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
29 100,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 582,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
4 884,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
349 200,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 500,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
329 200,0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020