"Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 55 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 5169 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 "Мұғалжар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 тіркелген, 2016 жылдың 4 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер -
"11 811 118,9" сандары "11 809 296,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"8 777 710" сандары "8 780 583,9" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"7 290" сандары "4 416,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша
"3 011 118,9" сандары "3 009 296,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар -
"11 866 751,6" сандары "11 864 928,7" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
бірінші абзацта:
"1 389 068,9" сандары "1 387 579,2" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"181 177,0" сандары "160 262,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:
"231 203,0" деген сандары "210 528,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта:
"310 596,0" сандары "308 336,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта:
"384 553,0" сандары "346 240,0" сандарына ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта:
"17 301,0" сандары "16 746,3" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
бірінші абзацта:
"1 415 820" сандары "1 415 486,8" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"14 849,0" сандары "9 042,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2016 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2016 года № 5169. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 257 "Об утверждении бюджета Мугалжарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры "11 811 118,9" заменить цифрами "11 809 296,0";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "8 777 710" заменить цифрами "8 780 583,9";
по неналоговым поступлениям
цифры "7 290" заменить цифрами "4 416,1";
по поступлениям трансфертов
цифры "3 011 118,9" заменить цифрами "3 009 296,0";
в подпункте 2)
затраты -
цифры "11 866 751,6" заменить цифрами "11 864 928,7";
в пункте 8:
в абзаце первом:
цифры "1 389 068,9" заменить цифрами "1 387 579,2";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "181 177,0" заменить цифрами "160 262,0";
в абзаце двадцатом:
цифры "231 203,0" заменить цифрами "210 528,0";
в абзаце двадцать первом:
цифры "310 596,0" заменить цифрами "308 336,0";
в абзаце двадцать втором:
цифры "384 553,0" заменить цифрами "346 240,0";
в абзаце двадцать четвертом:
"17 301,0" заменить цифрами "16 746,3";
в пункте 9:
в абзаце первом:
цифры "1 415 820" заменить цифрами "1 415 486,8";
в абзаце третьем:
цифры "14 849,0" заменить цифрами "9 042,8".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

93 123,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 838,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 441,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 141,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 729,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 467,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 411,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 411,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 141,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
725,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 095,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
450,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
673 664,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
402 836,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 555,3
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13 555,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 847,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 847,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 519,9
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 519,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 941,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
10 491,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
29 100,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 582,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 768,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
330 973,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
405,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
313 456,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

93 123,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 838,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 441,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 141,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 729,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
12 467,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 411,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 411,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 141,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
725,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 095,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
450,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
673 664,0
1
Жилищное хозяйство
402 836,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 555,3
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 555,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 847,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 847,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 519,9
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 519,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 941,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 491,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
29 100,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 582,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 768,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
330 973,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
405,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
313 456,0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 55 шешіміне
2 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 257 шешіміне
5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттарының 2016 жылға бюджеттік бағдарламалары
№ р/н
қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
1
Қандыағаш қалалық округі

от 21 декабря 2016 года № 55
Приложение 5
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 257
Бюджетные программы аппаратов акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год
№ п/н
наименование городских, сельских округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
1
Кандыагашский городской округ