"Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 55 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5177 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Темір ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4691 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "5 136 677,1" сандары "5 132 408,5" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 729 656,7" сандары "1 725 388,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "5 160 208,9" сандары "5 155 940,3" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
алтыншы абзацта:
"15 200,7" сандары "13 827,7" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 20 декабря 2016 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 декабря 2016 года № 5177. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 136 677,1" заменить цифрами "5 132 408,5", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 729 656,7" заменить цифрами "1 725 388,1";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 160 208,9" заменить цифрами "5 155 940,3";
в пункте 10:
в шестом абзаце:
цифры "15 200,7" заменить цифрами "13 827,7";
в девятом абзаце: