Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 277 "Ойыл ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 15 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 мамырда № 4889 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 31.08.2023 № 76 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 277 "Ойыл ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4724 тіркелген, 2016 жылғы 31 наурызда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қағиданың 7 тармағында:
"1 маусым - Балаларды қорғау күні" деген сөздер "қыркүйек айының екінші жексенбісі - Отбасы күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
9 тармағының 8) тармақшасында:
"1 маусым - балаларды қорғау күніне орай" деген сөздер "қыркүйек айының екінші жексенбісі - Отбасы күніне орай" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: Р. Оралбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Бисекенов
Б. Бисенгалиева

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 277 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Уилском районе"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 8 апреля 2016 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 мая 2016 года № 4889. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 31 августа 2023 года № 76
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 31.08.2023 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 277 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Уилском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4724, опубликованное 31 марта 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
в пункте 7 Правил:
слова "1 июня - День защиты детей" заменить словами "второе воскресенье сентября – День семьи";
в подпункте 8) пункта 9:
слова "ко Дню защиты детей - 1 июня" заменить словами "ко Дню семьи - второе воскресенье сентября".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата: Р. Оралбаева
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Б. Бисенгалиева