Ойыл ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 93 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 4936 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 22.06.2018 № 111 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 18 апреля 2016 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 мая 2016 года № 4936. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 22 июня 2018 года № 111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 22.06.2018 № 111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының Ойыл ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Уилскому району Актюбинской области согласно приложению.