Ойыл ауданы Ойыл ауылының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 28 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 4999 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, Ойыл ауданы Ойыл ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: А. Мамбетова
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 7 маусымдағы № 28 шешіміне 1 қосымша
Ойыл ауданы Ойыл ауылының бағалау аймақтарының шекаралық және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы сызбасы
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 7 маусымдағы № 28 шешіміне 2 қосымша
Ойыл ауылында бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ
Жер –кадастрлық кварталдар шекараларымен аймақтардың қиылысу шекаралары
Аймақ ауданы, гектар
001 бөлім
І
Бағалау аймағына ауылдың орталық бөлігі қамтылған. Бұл аймақта негізгі әкімшілік мекемелер, кәсіпорындар, мектептер, бала-бақшалар, дәріханалар, дүкендер, саябақтар, стадион орналасқан. Осы аймақ солтүстік жағынан И.Қарағұлов көшесімен, батыс жағынан Ойыл аграрлық колледжі аумағы және Ш.Еркінов көшесімен, оңтүстік жағынан Желтоқсан көшесімен, ал шығыс жағынан ауыл шетімен шектелген
175 гектар
002 бөлім
ІІ
Бағалау аймағы өзіне батыс жағынан Ойыл аграрлық колледжі аумағын, оңтүстік жағынан И.Қарағұлов көшесін, ал солтүстік және шығыс жағынан ауыл шетін қамтиды
200 гектар
003 бөлім
ІІІ
Бағалау аймағы солтүстік жағынан Желтоқсан көшесімен, ал батыс, шығыс және оңтүстік жақтарынан ауыл шетімен шектелген
108 гектар
004 бөлім
ІV
Бағалау аймағы ауылдың солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан, батыс жағынан ауыл шетімен, ал оңтүстік жағынан Ойыл аграрлық колледжі аумағымен шектелген
17 гектар

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за замельные участки села Уил Уилского района
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 7 июня 2016 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 июля 2016 года № 4999
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Уил Уилского района, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата: А. Мамбетова
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение 1 к решению Уилского районного Маслихата от 7 июня 2016 года № 28
Схема об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Уил Уилского района
Приложение 2 к решению районного маслихата от 7 июня 2016 года № 28
Границы оценочных зон села Уил
№ зоны
Границы зон пересекающиеся с границами земельно-кадастрового квартала
Площадь зоны, гектар
Часть 001
І
В оценочную зону включена центральная часть села. В этой зоне расположены основные административные учреждения, предприятия, школы, детские сады, аптеки, магазины, парки, стадион. Данная зона ограничена с северной стороны улицей И.Карагулова, с западной стороны территорией Уилского аграрного колледжа и улицей Ш.Еркинова, с южной стороны улицей Желтоксана, а с восточной стороны окраиной села
175 гектаров
Часть002
ІІ
Оценочная зона включает в себя с западной стороны территорию Уилского аграрного колледжа, с южной стороны улицу И.Карагулова, а с северной и восточной стороны окраину села
200 гектаров
Часть 003
ІІІ
Оценочная зона ограничена с северной стороны улицей Желтоксан, а с западной, южной и восточной стороны с окраиной села
108 гектаров
Часть 004
ІV
Оценочная зона расположена в северо-восточной части села, с западной стороны ограничена окраиной села, а с южной стороны территорией Уилского аграрного колледжа
17 гектаров