Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қарашадағы № 56 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 5133 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 тіркелген, 2016 жылғы 4 және 11 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"3 093 100,3" цифрлар "3 118 297,8" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша:
"2 825 038,3 цифрлар "2 850 235, 8" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:
"3 100 675,6" цифрлар "3 125 873,1" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"16 785" деген сандар "14 224" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"25 452" деген сандар "24 724" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер өтеу
"8 667" деген сандар "10 500" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-24 360,3" деген сандар "-21 799,3" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"24 360,3" деген сандар "21 799,3" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзац бөлігінде:
"25 452" деген сандар "24 724" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзац бөлігінде:
"1 500" деген сандар "1 585" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзац бөлігінде:
"432 463" деген сандар "458 899" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақ:
бесінші абзац бөлігінде:
"5 237" деген сандар "4 817" деген сандармен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы он бірінші және он екінші абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 7 ноября 2016 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2016 года № 5133. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4701, опубликованное 4 и 11 февраля 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "3 093 100,3" заменить цифрами "3 118 297,8";
в том числе по:
поступлениям трансфертов:
цифры "2 825 038,3" заменить цифрами "2 850 235,8";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "3 100 675,6" заменить цифрами "3 125 873,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "16785" заменить цифрами "14 224";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "25 452" заменить цифрами "24 724";
погашение бюджетных кредитов
цифры "8 667" заменить цифрами "10 500";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-24 360,3" заменить цифрами "-21 799,3";
в подпункте 6):
чистое бюджетное кредитование
цифры "24 360,3" заменить цифрами "21 799,3";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "25 452" заменить цифрами "24 724";
в абзаце пятом:
цифры "1 500" заменить цифрами "1 585";
в абзаце шестом:
цифры "432 463" заменить цифрами "458 899";
в пункте 7:
в абзаце пятом:
цифры "5 237" заменить цифрами "4 817";
и дополнить одиннадцатым и двенадцатым абзацами следующего содержания:

"елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 4 000 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына 2 000 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: Б. Жумырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

"4 000 тысячи тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
"2 000 тысячи тенге на капитальные расходы подведомственных организаций культуры".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: Б. Жумырбаев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15296
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14208
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
488
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
225429,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
187505,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4900
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4900
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6873,1
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6873,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24361,3
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24361,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2437,4
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2437,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
147633,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
36659
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
99821,4
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
2473
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
8680
2
Коммуналдық шаруашылық
27907,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26965,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
14692
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8273,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14558
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
488
021
Капитальные расходы государственного органа
600
Жилищно-коммунальное хозяйство
225429,8
1
Жилищное хозяйство
188505,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4900
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4900
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6873,1
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6873,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
24361,3
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24361,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2437,4
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2437,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
148633,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
36659
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100821,4
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2473
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
8680
2
Коммунальное хозяйство
27907,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26965,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
14692
028
Развитие коммунального хозяйства
8273,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)