"Ойыл ауылдық округінің Тайлақбай қыстағында орналасқан "Данияр-С" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы"
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 23 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 ақпанда № 4748 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 29.02.2016 № 31 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № ВО 3-4/345 ұсынысы негізінде, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Ойыл ауылдық округінің Тайлақбай қыстағындағы "Данияр-С" шаруа қожалығы аумағында ұсақ малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округ әкімі И. Сабиржанов

"Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Данияр-С" расположенного на зимовке Тайлакбай Уилского сельского округа"
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 8 февраля 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 февраля 2016 года № 4748. Утратило силу решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 31
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 31.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № ВО 3-4/345, аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Данияр-С" в зимовке Тайлакбай Уилского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа И. Сабиржанов