Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 2016 жылғы 03 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 қаңтарда № 4665 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 16.03.2016 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2016 жылғы 3 қаңтардағы № 1 хаттамасы негізінде, Хромтау ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты, елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Хромтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшылығын өзіме қалдырамын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргіземін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Хромтау ауданы әкімі А. Усманғалиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 03 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 января 2016 года № 4665. Утратило силу решением акима Хромтауского района Актюбинской области от 16 марта 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Хромтауского района Актюбинской области от 16.03.2016 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Хромтауского района от 3 января 2016 года № 1, в связи со сложившейся обстановкой на территории Хромтауского района, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Хромтауского района.
2. Руководство ликвидации чрезвычайной ситуации оставляю за собой для проведения соответствующих мероприятий, вытекающие из данного решения.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Хромтауского района А. Усмангалиев