Хромтау ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 309 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 5078 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 44 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 26.02.2018 № 44 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования, районного значения по Хромтаускому району
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 сентября 2016 года № 5078. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 26 февраля 2018 года № 44
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 26.02.2018 № 44 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Хромтаускому району согласно приложению.