"Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 22 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 маусымда № 4971 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 және 109 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 "Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4682 санымен тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер                                                 6831244,9 мың теңге,
оның ішінде :
салықтық түсімдер                                          2318266 ,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер                                     6360,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер                   15000,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері                                      4491618,9 мың теңге;
2) шығындар                                                  7118011,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу                               466299,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                                    469529,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу                                     3230,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит)                               -753065,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)                                     753065,3 мың теңге;
9 тармақтың алтыншы абзацында:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июня 2016 года № 4971. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы                                                 6831244,9 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления                                     2318266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления                                     6360,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала                   15000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов                                     4491618,9 тысяч тенге;
2) затраты                                                 7118011,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование                         466299,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                                     469529,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                               3230,0 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (профицит)                               -753065,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)                               753065,3 тысяч тенге;
в абзаце шестом пункта 9:

"93628,0" сандары "89483,9" сандарымен ауыстырылсын және
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына – 278,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы О. Уксакбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Бигеев

цифры "93628,0" заменить цифрами "89483,9" и
дополнить восьмым абзацем следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта - 278,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата О. Уксакбаев
Секретарь районного маслихата С. Бигеев