Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 341 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 18 наурызда № 3755 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 08 ақпандағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 08.02.2017 № 45 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 1-тармағына, "Азаматтық хал актілерін тіркеу және апостильдеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 219 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 39 Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 341 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылы 11 қыркүйекте № 3402 тіркелген, 2015 жылғы 3 қарашадағы № 18112 "Жетісу" және 2015 жылғы 3 қарашадағы № 17061 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген регламенттерде:
бүкіл мәтін бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы облысы бойынша филиалы (бұдан әрі – Орталық)" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Алматы облысы бойынша филиалы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)" сөздеріне, "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "Мемлекеттік корпорациямен" сөздеріне, "Орталық" сөзі "Мемлекеттік корпорация" сөздеріне, "Орталыққа" сөзі "Мемлекеттік корпорацияға" сөздеріне, "Орталықтың" сөзі "Мемлекеттік корпорацияның" сөздеріне ауыстырылсын.
2. "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 7 августа 2015 года № 341 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния"
Постановление акимата Алматинской области от 18 февраля 2016 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2016 года № 3755. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 08 февраля 2017 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 08.02.2017 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", с Приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 39 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 219 "Об утверждении стандартов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния и апостилирования", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 7 августа 2015 года № 341 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 сентября 2015 года № 3402, опубликованного в газетах "Жетысу" от 3 ноября 2015 года № 18112 и "Огни Алатау" от 3 ноября 2015 года № 17061) следующие изменения:
в регламентах утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту заменить слова "филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Алматинской области (далее – Центр)" на слова "филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Алматинской области" (далее – Государственная корпорация)", слова "с центром обслуживания населения" на слова "с Государственной корпорацией", слово "Центр" на слова "Государственная корпорация", слово "Центра" на слова "Государственной корпорации", слово "Центром" на слова "Государственной корпорацией".
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары М. Бигелдиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима Алматинской области М. Бигельдиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алмaтинской области А. Баталов