Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 03 наурыздағы №110 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 08 сәуірде № 3785 болып тіркелді.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Алматы облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.
2. "Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Серікжан Іслямұлы Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Бекітілді Алматы облысы әкімдігінің 2016 ж. "03" наурыз № 110 қаулысымен
Алматы облысы бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы әкімдігінің 17.09.2020 № 345 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналасқан ауданы
Көлдер
Су қоймалары
1
2
3
Алакөл
1. Шошқалы
2. Тереңкөл
3. Жасылкөл
4. Майқанкөл
5. Қоржынкөл
6. Сапи
7. Қамысты көлі (Белое)
8. Қисықкөл
9. Сарыкөл
10. Бестерек көлдері
1. Дәулет
2. Сатыбай
3. Шүмек
4. Абжанов
5. Жазылбеков
6. Колесников
Ақсу
1. Бакланье көлі
2. Құрақсу көлдерінің жүйесі
3. Тұщы Рай көлдері
4. Телібай көлдері
5. Сарыкөл
6. Клинковое көлі
7. Құлынды көлдер жүйесі
8. Тобынды көлдер жүйесі
9. Үшкөл көлдері
10. Целинное көлі
1.Қызылағаш
Балқаш
1.Тумаш –Ноғас
2.Қарашаш
3.Құмарал
4.Ернат көлі
Ескелді
1.Айсу
Еңбекшіқазақ
1.Михайлов
2.Әулиебұлақ-2
3.Қонаев
4.Алтынкөл
5.Жетікөл
6.Азурманка-1
7.Азурманка-2
1.Натали
2.Бартоғай
Іле
1.Муларды
2.Жаңадәуір
3.Өгізбай
Қарасай
1. Ақбұлақ
Қаратал
1. Қаңбақты
2. Ащысу
3. Қанабек
4. Келте
5. Ащыкөл
6. Тамыркөл
7. Бөкпен
8. Сарыбұлақ
9. Қарабас төгілімдері

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата Алматинской области от 03 марта 2016 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 апреля 2016 года №3785.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения по Алматинской области.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова Серикжана Ислямовича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Утверждено постановлением акимата Алматинской области №110 от "03" марта 2016 г.
Перечень рыбохозяйственных водоҰмов местного значения по Алматинской области
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Алматинской области от 17.09.2020 № 345 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Район расположения
ОзҰра
Водохранилища
1
2
3
Алакольский
1. Шошкалы
2. Теренколь
3. Жасылколь
4. Майканколь
5. Коржынколь
6. Сапи
7. Камышевое озеро (Белое)
8. Кисыкколь
9. Сарыколь
10. Бестерековские озҰра
1. Даулет
2. Сатыбай
3. Шумек
4. Абжанов
5. Жазылбеков
6. Колесников
Аксуский
1. Бакланье озеро
2. Кураксуйская система озҰр
3. Пресные Райские озҰра
4. Телибаевские озҰра
5. Сарыколь
6. Клинковое озеро
7. Кулындинская система озҰр
8. Тобындинская система озҰр
9. Ушкольские озҰра
10. Целинное озеро
1. Кызылагаш
Балхашский
1. Тумаш –Ногас
2. Карашаш
3. Кумарал
4. озеро Ернат
Ескельдинский
1. Айсу
Енбекшиказахский
1. Михайловское
2. Аулиебулак -2
3. Конаевское
4. Алтынколь
5. Жетиколь
6. Азурманка-1
7. Азурманка-2
1. Натали
2. Бартогай
Илийский
1. Муларды
2. Жанадаур
3. Огизбай
Карасайский
1. Акбулак
Каратальский
1. Канбакты
2. Ащису
3. Канабек
4. Келте
5. Ащиколь
6. Тамырколь
7. Бокпен
8. Сарыбулак
9. Карабасские разливы

10. Қара-бала
11. Қаракөл (кіші)
12. Сертай
13. Ағабек
14. Бескөл
15. Үшкөл
Панфилов
1. Алтынкөл
2. Дубчункөл
3. Сарыкөл
4. Жидекөл
5. Құндызды
6. Кіші Подкова
7. Өсек
8. Соркөл
9. Үлкен Подкова
10. Жолманды
Талғар
1.Али
2.Төрекөл
1. Жаңалық
Ұйғыр
1. Деревянное
1. Қосағаш
Сарқан
1.Алтай көлдері
2.Тораңғы көлі
3.Ақкөл
4.Қоқышкөл
5.Ақтілек
6.Тазакөл
7.Жақан

10. Кара-бала
11. Караколь (малый)
12. Сертай
13. Агабек
14. Бесколь
15. Ушколь
Панфиловский
1. Алтынколь
2. Дубчунколь
3. Сарыколь
4. Жидеколь
5. Кундызды
6. Малая Подкова
7. Усек
8. Сорколь
9. Большая Подкова
10. Жолманды
Талгарский
1. Али
2. Тореколь
1. Жаналык
Уйгурский
1. Деревянное
1. Косагаш
Сарканский
1. Алтайские озҰра
2. Туранговое озеро
3. Акколь
4. Кокышколь
5. Актилек
6. Тазаколь
7. Жакан