Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 473 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 12 қазанда № 3981 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 368 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 24.10.2023 № 368 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 288-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысының аумағында өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыратын және жоятын орындар айқындалсын.
2. Жеке және заңды тұлғалар қалдықтармен жұмыс істеу кезінде экологиялық және санитарлық-эпидемиологиялық талаптардың сақталуын және оларды осы қаулымен айқындалатын орындарда орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Алматы облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Серікжан Іслямұлы Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "16" қыркүйек "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" № 473 қаулысына қосымша
Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыратын және жоятын орындар
Әкімшілік-аумақтық
бірліктің атауы
Қалдықтарды орналастыру және жою орны
Көлемі,
гектар
Ақсу ауданы
Ақсу ауылдық округі
Ақсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Көкжайдақ ауылы, Шолақөзек ауылы
Көкжайдақ ауылының оңтүстік жағынан 1400 қашықта
1,0
Арасан ауылдық округі
Арасан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 қашықта
2,0
Арасан-Қапал ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан1050 метр қашықта
0,5
Қызылжар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Егінсу ауылдық округі
Егінсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1800 метр қашықта
2,0
Құмтөбе ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Есеболатов ауылдық округі
Есеболатов ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1500 метр қашықта
1,6
Энергетик ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,3
Қызылқайың ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 қашықта

Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления
Постановление акимата Алматинской области от 16 сентября 2016 года № 473. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 октября 2016 года № 3981. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24 октября 2023 года № 368
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24.10.2023 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 288 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места размещения и удаления отходов производства и потребления на территории Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Физическим и юридическим лицам при обращении с отходами обеспечить соблюдение экологических и санитарно-эпидемиологических требований и размещение их в местах, определяемых настоящим постановлением.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление земельных отношений Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова Серикжана Ислямовича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области "Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления" от "16" сентября 2016 года № 473
Места размещения и удаления отходов производства и потребления
Наименование административно-территориальной единицы
Место размещения и удаления отходов
Площадь,
гектар
Аксуский район
Аксуский сельский округ
село Аксу
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
село Кокжайдак, село Шолакозек
на расстоянии 1400 от южной стороны села Кокжайдак
1,0
Арасанский сельский округ
село Арасан
на расстоянии 1000 от северной стороны села
2,0
село Арасан-Капал
на расстоянии 1050 метров от северо-западной стороны села
0,5
село Кызылжар
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
Егинсуский сельский округ
село Егинсу
на расстоянии 1800 метров от северной стороны села
2,0
село Кумтобе
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
0,5
Есеболатовский сельский округ
село Есеболатов
на расстоянии 1500 метров от северной стороны села
1,6
село Энергетик
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,3
село Кызылкайын
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села

0,25
Жаңалық ауылдық округі
Жаңалық ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1200 метр қашықта
2,0
Жансүгіров ауылдық округі
Алтынарық ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Жансүгіров ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр қашықта
5,0
Көкөзек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Қарасу ауылдық округі
Еңбек ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 2500 метр қашықта
0,5
Кеңжыра ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Тарас ауылы
ауылдың солтүстік жағынан1000 метр қашықта
0,5
Қапал ауылдық округі
Қапал ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1600 метр қашықта
3,0
Қаракөз ауылдық округі
Қаракөз ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Кеңқарын ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан1000 метр қашықта
1,0
Құрақсу ауылдық округі
Құрақсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1900 метр қашықта
0,7
Қарашілік ауылдық округі
Қарашілік ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1200 метр қашықта
2,0
Сағабүйен ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Көшкентал ауылдық округі
Көлтабан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1800 метр қашықта
0,5
Көшкентал ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1200 метр қашықта
2,0
Қызылту ауылдық округі
Қопа ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қызылту ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Матай ауылдық округі
Ақөзек ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Береке ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Матай ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан1000 метр қашықта
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1010 метр қашықта
3,0
3,0
Молалы ауылдық округі
Алажиде ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Молалы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта

0,25
Жаналыкский сельский округ
село Жаналык
на расстоянии 1200 метров от северной стороны села
2,0
Жансугуровский сельский округ
село Алтынарык
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,0
село Жансугурово
на расстоянии 1500 метров от восточной стороны села
5,0
село Кокозек
на расстоянии 1100 метров от восточной стороны села
2,0
Карасуский сельский округ
село Енбек
на расстоянии 2500 метров от юго-западной стороны села
0,5
село Кенжыра
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Тарас
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
0,5
Капальский сельский округ
село Капал
на расстоянии 1600 метров от южной стороны села
3,0
Каракозский сельский округ
село Каракоз
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
2,0
село Кенкарын
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
1,0
Кураксуский сельский округ
село Кураксу
на расстоянии 1900 метров от северной стороны села
0,7
Карашиликский сельский округ
село Карашилик
на расстоянии 1200 метров от восточной стороны села
2,0
село Сагабуйен
на расстоянии 1300 метров от северо-западной стороны села
2,0
Кошкентальский сельский округ
село Кольтабан
на расстоянии 1800 метров от северной стороны села
0,5
село Кошкентал
на расстоянии 1200 метров от северной стороны села
2,0
Кызылтуйский сельский округ
село Копа
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
село Кызылту
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
2,0
Матайский сельский округ
село Акозек
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
0,5
село Береке
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
0,5
село Матай
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
на расстоянии 1010 метров от юго-восточной стороны села
3,0
3,0
Молалинский сельский округ
село Алажиде
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
1,0
село Молалы
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села

1,25
Ойтоған ауылдық округі
Ойтоған ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Үлгілі ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Суықсай ауылдық округі
Ақтөбе ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Ашыбұлақ ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Баласаз ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000 метр қашықта
0,5
Суықсай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Алакөл ауданы
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Қоңыр ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Актүбек ауылдық округі
Актүбек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Арқарлы ауылдық округі
Арқарлы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Бескөл ауылдық округі
Бұлақты ауылы
ауылдың батыс жағынан 4000 метр қашықта
4,0
Екпінді ауылдық округі
Екпінді ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Қарлығаш ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1125 метр қашықта
2,5
Үшқайың ауылы
Қарлығаш ауылының оңтүстік жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Жағатал ауылдық округі
Бесағаш ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Қазақстан ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Жанама ауылдық округі
Жанама ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Қарабұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Жыланды ауылдық округі
Жыланды ауылы
ауылдың батыс жағынан 2500 метр қашықта
2,5
Шынжылы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қабанбай ауылдық округі
Қабанбай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1100 метр қашықта
4,0
Қайнар ауылдық округі
Қайнар ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Қамысқала ауылдық округі
Алакөл ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қамысқала ауылы
ауылдың батыс жағынан 1250 метр қашықта
2,5
Көлбай ауылдық округі
Әлемді ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Көлбай ауылы, Қызылқайын ауылы
Көлбай ауылының батыс жағынан 2500 метр қашықта
2,5
Қызылащы ауылдық округі
Ж.Балапанов ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Лепсі ауылдық округі
Лепсі ауылы, Жүнжүрек ауылы
Лепсі ауылының батыс жағынан 1250 метр қашықта
2,5
Байзерек ауылы
ауылдың батыс жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Теректі ауылдық округі
Теректі ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Тоқжайлау ауылдық округі
Тоқжайлау ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1300 метр қашықта
2,5
Үшарал қалалық әкімшілігі
Үшарал қаласы
қаланың оңтүстік-шығыс жағынан 2000 метр қашықта

1,25
Ойтоганский сельский округ
село Ойтоган
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
2,5
село Улгили
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
0,5
Суыксайский сельский округ
село Актобе
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
0,5
село Ащыбулак
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
1,0
село Баласаз
на расстоянии 2000 метров от восточной стороны села
0,5
село Суыксай
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
2,0
Алакольский район
Акжарский сельский округ
село Акжар
на расстоянии 1100 метров от восточной стороны села
2,5
село Коныр
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
2,5
Актубекский сельский округ
село Актубек
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
2,5
Архарлинский сельский округ
село Архарлы
на расстоянии 1100 метров от восточной стороны села
2,0
Бескольский сельский округ
село Булакты
на расстоянии 4000 метров от западной стороны села
4,0
Екпендинский сельский округ
село Екпенди
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,5
село Карлыгаш
на расстоянии 1125 метров от восточной стороны села
2,5
село Ушкайын
на расстоянии 1500 метров от южной стороны села Карлыгаш
2,0
Жагатальский сельский округ
село Бесагаш
на расстоянии 1500 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Казахстан
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,5
Жанаминский сельский округ
село Жанама
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
2,5
село Карабулак
на расстоянии 1100 метров от северной стороны села
2,0
Жыландинский сельский округ
село Жыланды
на расстоянии 2500 метров от западной стороны села
2,5
село Шынжылы
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Кабанбайский сельский округ
село Кабанбай
на расстоянии 1100 метров от северной стороны села
4,0
Кайнарский сельский округ
село Кайнар
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,5
Камыскалинский сельский округ
село Алаколь
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
село Камыскала
на расстоянии 1250 метров от западной стороны села
2,5
Кольбайский сельский округ
село Алемды
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,0
село Кольбай, село Кызылкайын
на расстоянии 2500 метров от западной стороны села Кольбай
2,5
Кызылащинский сельский округ
село Ж.Балапанов
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
2,5
Лепсинский сельский округ
село Лепси, село Жунжурек
на расстоянии 1250 метров от западной стороны села Лепси
2,5
село Байзерек
на расстоянии 1100 метров от западной стороны села
2,5
Теректинский сельский округ
село Теректы
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
2,5
Токжайлауский сельский округ
село Токжайлау
на расстоянии 1300 метров от северной стороны села
2,5
Ушаральская городская администрация
город Ушарал
на расстоянии 2000 метров от юго-восточной стороны города

10,0
Үшбұлақ ауылдық округі
Үшбұлақ ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Ырғайты ауылдық округі
Ақши ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Көктұма ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Балқаш ауданы
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,5
Көкжиде ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,5
Бақанас ауылдық округі
Бақанас ауылы
ауылдың шығыс жағынан 4000 метр қашықта
2,4
Бірлік ауылдық округі
Бірлік ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Бақбақты ауылдық округі
Бақбақты ауылы
ауылдың батыс жағынан 1500 метр қашықта
1,5
Балатопар ауылдық округі
Балатопар ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 2000 метр қашықта
2,0
Береке ауылдық округі
Бұра ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000 метр қашықта
2,0
Береке ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Желтораңғы ауылдық округі
Желтораңғы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 2000 метр қашықта
2,0
Жиделі ауылдық округі
Жиделі ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 2000 метр қашықта
2,0
Қараой ауылдық округі
Қараой ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
1,5
Көктал ауылдық округі
Көктал ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 2000 метр қашықта
2,0
Кұйған ауылдық округі
Құйған ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Еңбекшіқазақ ауданы
Ават ауылдық округі
Ават ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
4,1
Ақши ауылдық округі
Ақши ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қазатком ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Балтабай ауылдық округі
Ақбастау ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
3,5
Балтабай ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000метр қашықта
3,5
Бірлік ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
3,5
Еңбек ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Бартоғай ауылдық округі
Бижанов ауылы, Байсеиіт ауылы
Бижанов ауылының оңтүстік-шығыс жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Бөлек ауылдық округі
Бөлек ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Әймен ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қарасай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1150 метр қашықта
1,3
Бәйдібек би ауылдық округі
Бәйдібек би ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қазақстан ауылдық округі
Ж.Қайыпов ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Қазақстан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,5
Қаражота ауылдық округі
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1150 метр қашықта
2,0
Ақтоғай ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қаражота ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Қаракемер ауылдық округі
Қаракемер ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1400 метр қашықта
1,5
Қаратұрық ауылдық округі
Ащысай ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Тауқаратұрық ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қырбалтабай ауылдық округі
Ақжал ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1200 метр қашықта
5,0
Қорам ауылдық округі
Қорам ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Масақ ауылдық округі
Нұрлы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Масақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Нұра ауылдық округі
Нұра ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Ташкенсаз ауылдық округі
Ташкенсаз ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Тескенсу ауылдық округі
Тескенсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Толқын ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Көлді ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Түрген ауылдық округі
Түрген ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Саймасай ауылдық округі
Саймасай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1500 метр қашықта
5,0
Шелек ауылдық округі
Шелек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр қашықта

10,0
Ушбулакский сельский округ
село Ушбулак
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
2,5
Ыргайтинский сельский округ
село Акши
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
село Коктума
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,5
Балхашский район
Акжарский сельский округ
село Акжар
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
1,0
Аккольский сельский округ
село Акколь
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
1,5
село Кокжиде
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
1,5
Баканасский сельский округ
село Баканас
на расстоянии 4000 метров от восточной стороны села
2,4
Бирликский сельский округ
село Бирлик
на расстоянии 1300 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Бакбактинский сельский округ
село Бакбакты
на расстоянии 1500 метров от западной стороны села
1,5
Балатопарский сельский округ
село Балатопар
на расстоянии 2000 метров от северной стороны села
2,0
Берекинский сельский округ
село Бура
на расстоянии 2000 метров от восточной стороны села
2,0
село Береке
на расстоянии 1500 метров от южной стороны села
2,0
Желторангинский сельский округ
село Желторангы
на расстоянии 2000 метров от южной стороны села
2,0
Жиделинский сельский округ
село Жидели
на расстоянии 2000 метров от северо-западной стороны села
2,0
Караойский сельский округ
село Караой
на расстоянии 1500 метров от юго-западной стороны села
1,5
Коктальский сельский округ
село Коктал
на расстоянии 2000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Куйганский сельский округ
село Куйган
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
2,0
Енбекшиказахский район
Аватский сельский округ
село Ават
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
4,1
Акшийский сельский округ
село Акши
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Казатком
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
3,0
Балтабайский сельский округ
село Акбастау
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
3,5
село Балтабай
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
3,5
село Бирлик
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
3,5
село Енбек
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
1,0
Бартогайский сельский округ
село Бижанов, село Байсеит
на расстоянии 1500 метров от юго-восточной стороны села Бижанов
2,0
Болекский сельский округ
село Болек
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
6,0
село Аймен
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
1,0
село Карасай
на расстоянии 1150 метров от северной стороны села
1,3
сельский округ Байдибек бия
село Байдибек бия
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,0
Казахстанский сельский округ
село Ж.Кайыпов
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
3,0
село Казахстан
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
3,5
Каражотинский сельский округ
село Сарыбулак
на расстоянии 1150 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Актогай
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Каражота
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
3,0
Каракемерский сельский округ
село Каракемер
на расстоянии 1400 метров от северо-западной стороны села
1,5
Каратурыкский сельский округ
село Ащысай
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
1,0
село Таукаратурык
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
1,0
Кырбалтабайский сельский округ
село Акжал
на расстоянии 1200 метров от северо-восточной стороны села
5,0
Корамский сельский округ
село Корам
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
1,0
Масакский сельский округ
село Нурлы
на расстоянии 1500 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Масак
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Нуринский сельский округ
село Нура
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Ташкенсазский сельский округ
село Ташкенсаз
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
1,0
Тескенсуский сельский округ
село Тескенсу
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
село Толкын
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Кольды
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,0
Тургенский сельский округ
село Тургень
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Саймасайский сельский округ
село Саймасай
на расстоянии 1500 метров от северной стороны села
5,0
Шелекский сельский округ
село Шелек
на расстоянии 1500 метров от восточной стороны села

12,0
Шелек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 3000 метр қашықта
35,0
Ескелді ауданы
Алдабергенов ауылдық округі
Алдабергенов ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,7
Жастар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақын Сара ауылдық округі
Ақын Сара ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,8
Ақешкі ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақтұма ауылы, Тамбала ауылы
Ақтұма ауылының солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,2
Бақтыбай ауылдық округі
Бақтыбай ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Жалғызағаш ауылдық округі
Биғаш ауылы, Жалғызағаш ауылы
Биғаш ауылының солтүстік жағынан 1300 метр қашықта
1,0
Қайнарлы ауылдық округі
Ақтасты ауылы, Қайнарлы ауылы
Ақтасты ауылының солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қарабұлақ ауылдық округі
Абай ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1400 метр қашықта
4,0
Ешкіөлмес ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,8
Өрқұсақ ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,8
М.Байысов ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,8
Шымыр ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1400 метр қашықта
0,8
Қаратал ауылдық округі
Қаратал ауылы, Теректі ауылы
Қаратал ауылының солтүстік жағынан 2300 метр қашықта
1,08
Қоңыр ауылдық округі
Қоңыр ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Көктөбе ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Көкжазық ауылдық округі
Бөктерлі ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1100 метр қашықта
0,8
Көкжазық ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Теңлік ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр қашықта
0,8
Сырымбет ауылдық округі
Сырымбет ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Төленғіт ауылдық округі
Екпінді ауылы, Жетісу ауылы
Екпінді ауылының оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Жамбыл ауданы
Айдарлы ауылдық округі
Айдарлы ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1050 метр қашықта
1,5
Аққайнар ауылдық округі
Аққайнар ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 2200 метр қашықта
3,0
Ақсеңгір ауылдық округі
Жиренайғыр ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақсенгір ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан1000 метр қашықта
4,0
Жайсан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1020 метр қашықта
3,0
Дегерес ауылдық округі
Бесмойнак ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Сұңқар ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Бұлақ ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Жамбыл ауылдық округі
Қызыләскер ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Қарақастек ауылдық округі
Қарақастек ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1150 метр қашықта
1,0
Мәтібұлақ ауылдық округі
Жайлау ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қарабастау ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1200 метр қашықта
2,0
Қызылтаң ауылы
ауылдың солтүстік- батыс 1500 метр қашықта
Мәтібұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Таңбалытас ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Шілібастау ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Мынбаев ауылдық округі
Мынбаев ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Самсы ауылдық округі
Қопа ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 2300 метр қашықта
1,0
Самсы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1900 метр қашықта
2,0
Тарғап ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1700 метр қашықта
2,0
Сарытауқұм ауылдық округі
Ащысу ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1050 метр қашықта
1,5
Талап ауылдық округі
Сұраншы батыр ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000 метр қашықта
3,0
Теміржол ауылдық округі
Қазыбек бек бекеті
бекеттің солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Таран ауылдық округі
Б.Қыдырбекұлы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1200 метр қашықта
3,0
Үлгілі ауылдық округі
Үлгілі ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қаншенгіл ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ұзынағаш ауылдық округі
Ұзынағаш ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1300 метр қашықта

12,0
село Шелек
на расстоянии 3000 метров от восточной стороны села
35,0
Ескельдинский район
Алдабергеновский сельский округ
село Алдабергенов
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
0,7
село Жастар
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
сельский округ Акын Сара
село Акын Сара
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
0,8
село Акешки
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
1,0
село Актума, село Тамбала
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села Актума
1,2
Бактыбайский сельский округ
село Бактыбай
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
1,0
Жалгызагашский сельский округ
село Бигаш, село Жалгызагаш
на расстоянии 1300 метров от северной стороны села Бигаш
1,0
Кайнарлинский сельский округ
село Актасты, село Кайнарлы
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села Актасты
1,0
Карабулакский сельский округ
село Абай
на расстоянии 1400 метров от юго-западной стороны села
4,0
село Ешкиольмес
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,8
село Оркусак
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
0,8
село М.Байысов
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,8
село Шымыр
на расстоянии 1400 метров от северо-западной стороны села
0,8
Каратальский сельский округ
село Каратал, село Теректы
на расстоянии 2300 метров от северной стороны села Каратал
1,08
Конырский сельский округ
село Коныр
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
1,0
село Коктобе
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
1,0
Кокжазыкский сельский округ
село Боктерли
на расстоянии 1100 метров от северо-западной стороны села
0,8
село Кокжазык
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
1,0
село Тенлик
на расстоянии 1500 метров от восточной стороны села
0,8
Сырымбетский сельский округ
село Сырымбет
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
Толенгутский сельский округ
село Екпинды, село Жетысу
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села Екпинды
1,0
Жамбылский район
Айдарлинский сельский округ
село Айдарлы
на расстоянии 1050 метров от северо-восточной стороны села
1,5
Аккайнарский сельский округ
село Аккайнар
на расстоянии 2200 метров от северо-западной стороны села
3,0
Аксенгерский сельский округ
село Жиренайгыр
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
1,0
село Аксенгир
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
4,0
село Жайсан
на расстоянии 1020 метров от северной стороны села
3,0
Дегересский сельский округ
село Бесмойнак
на расстоянии 1100 метров от северной стороны села
2,0
село Сункар
на расстоянии 1300 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Булак
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
Жамбылский сельский округ
село Кызыласкер
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
0,5
Каракастекский сельский округ
село Каракастек
на расстоянии 1150 метров от северной стороны села
1,0
Матибулакский сельский округ
село Жайлау
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
село Карабастау
на расстоянии 1200 метров от юго-восточной стороны села
2,0
село Кызылтан
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
2,0
село Матибулак
на расстоянии 1100 метров от юго-восточной стороны села
2,0
село Танбалытас
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
2,0
село Шилибастау
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
2,0
Мынбаевский сельский округ
село Мынбаев
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
3,0
Самсинский сельский округ
село Копа
на расстоянии 2300 метров от северо-восточной стороны села
1,0
село Самсы
на расстоянии 1900 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Таргап
на расстоянии 1700 метров от северной стороны села
2,0
Сарытаукумский сельский округ
село Ащысу
на расстоянии 1050 метров от северо-западной стороны села
1,5
Талапский сельский округ
село Суранши батыр
на расстоянии 2000 метров от восточной стороны села
3,0
Темиржолский сельский округ
станция Казыбек бек
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны станции
3,0
Таранский сельский округ
село Б.Кыдырбекулы
на расстоянии 1200 метров от восточной стороны села
3,0
Ульгулинский сельский округ
село Ульгили
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
1,0
село Каншенгель
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
1,0
Узынагашский сельский округ
село Узынагаш
на расстоянии 1300 метров от северо-западной стороны села

10,0
Үлкен ауылдық округі
Үлкен ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 5000 метр қашықта
3,0
Үңгіртас ауылдық округі
Үңгіртас ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
6,0
Ақдала ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 2000 метр қашықта
3,0
Іле ауданы
Байсерке ауылдық округі
Байсерке ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 4100 метр қашықта
34,3
Жетіген ауылдық округі
Жетіген ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 5000 метр қашықта

10,0
Улькенский сельский округ
село Улькен
на расстоянии 5000 метров от юго-западной стороны села
3,0
Унгиртасский сельский округ
село Унгиртас
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
6,0
село Акдала
на расстоянии 2000 метров от северной стороны села
3,0
Илийский район
Байсеркенский сельский округ
село Байсерке
на расстоянии 4100 метров от северо-западной стороны села
34,3
Жетыгенский сельский округ
село Жетыген
на расстоянии 5000 метров от юго-западной стороны села

15,0
Қапшағай қаласы
Шеңгелді ауылдық округі
Кербұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 5000 метр қашықта
2,5
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 3000 метр қашықта
4,0
Шеңгелді ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1500 метр қашықта
2,1
Қаратал ауданы
Айтуби ауылдық округі
Айту ауылы, Көкпекті ауылы
Көкпекті ауылының солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Жасталап ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
1,0
Кожбан ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1150 метр қашықта
1,0
Балпық ауылдық округі
Жаңаталап ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Оян ауылы
ауылдың батыс жағынан 1400 метр қашықта
1,0
Ұмтыл ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1200 метр қашықта
0,5
Бастөбе ауылдық округі
Жылыбұлақ ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Кішітөбе ауылы, Ортатөбе ауылы
Кішітөбе ауылының оңтүстік жағынан 2000 метр қашықта
1,5
Үштөбе қалалық округі
Үштөбе қаласы, Фрунзе ауылы,
Опытное ауылы, Үшкөмей ауылы
Бастөбе ауылының солтүстік жағынан 4000 метр қашықта

15,0
город Капшагай
Шенгельдинский сельский округ
село Кербулак
на расстоянии 5000 метров от северо-восточной стороны села
2,5
село Сарыбулак
на расстоянии 3000 метров от северной стороны села
4,0
село Шенгельды
на расстоянии 1500 метров от северо-восточной стороны села
2,1
Каратальский район
Айтубинский сельский округ
село Айту, село Кокпекты
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села Кокпекты
1,0
село Жасталап
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
1,0
село Кожбан
на расстоянии 1150 метров от юго-западной стороны села
1,0
Балпыкский сельский округ
село Жанаталап
на расстоянии 1100 метров от восточной стороны села
2,0
село Оян
на расстоянии 1400 метров от западной стороны села
1,0
село Умтыл
на расстоянии 1200 метров от восточной стороны села
0,5
Бастобинский сельский округ
село Жылыбулак
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
1,0
село Кишитобе, село Ортатобе
на расстоянии 2000 метров от южной стороны села Кишитобе
1,5
Уштобинский городской округ
город Уштобе, село Фрунзе,
село Опытное, село Ушкомей
на расстоянии 4000 метров от северной стороны села Бастобе

30,0
Елтай ауылдық округі
Қаражиде ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1150 метр қашықта
2,0
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Ескелді ауылдық округі
Ескелді би ауылы, Қызылжар ауылы
Ескелді би ауылының оңтүстік-батыс жағынан 1050 метр қашықта
2,0
Қайнар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Көкдала ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Жолбарыс батыр ауылдық округі
Айдар ауылы, Кәлпе ауылы, Қанабек ауылы
Кәлпе ауылының шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қарашеңгел ауылы
ауылдың батыс жағынан 1100 метр қашықта
1,0
Қаңбақты ауылдық округі
Алмалы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақжар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Дөнші ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1350 метр қашықта
1,0
Кызылбалық ауылдық округі
Көпбірлік ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Тастөбе ауылдық округі
Бесағаш ауылы, Бірлік ауылы, Тастөбе ауылы
Бірлік ауылының батыс жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Қербұлақ ауданы
Алтынемел ауылдық округі
Алтынемел ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 2000 метр қашықта
1,0
Байғазы ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1800 метр қашықта
0,7
Қарлығаш ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
0,9
Қызылмектеп ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 2000 метр қашықта
0,7
Тастыбастау ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1600 метр қашықта
0,9
Басши ауылдық округі
Ақтөбе ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1700 метр қашықта
2,0
Басши ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Нұрым ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
0,9
Жайнақ батыр ауылдық округі
Жайнақ батыр ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Доланалы ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Ақбастау ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1400 метр қашықта
0,9
Жаңалық ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1200 метр қашықта
0,9
Қарымсақ ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1100 метр қашықта
0,9
Жоламан ауылдық округі
Жоламан ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1700 метр қашықта
3,2
Сәмен ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Қарашоқы ауылдық округі
Қарашоқы ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қаспан ауылдық округі
Қаспан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000 метр қашықта
0,5
Көксай ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1250 метр қашықта
2,0
Сайлыкөл ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Шаған ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр қашықта
1,8
Қоғалы ауылдық округі
Көкбастау ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1300 метр қашықта
1,0
Қоғалы ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Шаған ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
0,9
Тастыөзек ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1350 метр қашықта
0,9
Күреңбел ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1250 метр қашықта
0,9
Көксу ауылдық округі
Беріктас ауылы
ауылдың батыс жағынан 1500 метр қашықта
0,9
Көксу ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1400 метр қашықта
1,0
Көктал ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1300 метр қашықта
0,5
Қосағаш ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1150 метр қашықта
0,5
Қызылжар ауылдық округі
Қызылжар ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Шилісу ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1300 метр қашықта
4,0
Сарыбастау ауылдық округі
Арқарлы ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1300 метр қашықта
1,3
Сарыбастау ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1200 метр қашықта
1,5
Малайсары ауылы
ауылдың батыс жағынан 1500 метр қашықта
0,9
Сарыбұлақ ауылдық округі
Қарағаш ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Қазансу фермасы
ферманың солтүстік-батыс жағынан 2750 метр қашықта
0,9
Сарыбұлақ фермасы
ферманың солтүстік-батыс жағынан 1400 метр қашықта
1,0
Шилісу фермасы
ферманың оңтүстік-шығыс жағынан 1300 метр қашықта
1,0
Сарыөзек ауылдық округі
Сарыөзек ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 2200 метр қашықта
3,0
Талдыбұлақ ауылдық округі
Талдыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 2750 метр қашықта
0,9
Бостан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1500 метр қашықта
0,9
Шанханай ауылдық округі
Шанханай ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,9
Қоянкөз ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Майтөбе ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Көксу ауданы
Айнабұлақ ауылдық округі
Айнабұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1050 метр қашықта
2,0
Алғабас ауылдық округі
Алғабас ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қызылтоған ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1060 метр қашықта
2,0
Балпық ауылдық округі
Ақшатоған ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1050 метр қашықта
2,0
Еңбекші ауылдық округі
Амангелді ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Қаратал ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Кеңарал ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Жарлыөзек ауылдық округі
Жарлыөзек ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қаблиса ауылдық округі
Ақтекше ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Лабасы ауылдық округі
Мәмбет ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1060 метр қашықта
2,0
Талапты ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1050 метр қашықта
2,0
Еңбекшіқазақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1060 метр қашықта
2,0
Жамбыл ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Мұқаншы ауылдық округі
Мұқаншы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Жетіжал ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Мұқыры ауылдық округі
Мұқыры ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Мұсабек ауылдық округі
Мәулімбай ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Мұсабек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Панфилов ауданы
Айдарлы ауылдық округі
Айдарлы ауылы
ауылдың өңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Дарбазақұм ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Сарпылдақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1010 метр қашықта
0,5
Басқұншы ауылдық округі
Алмалы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Басқұншы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Бірлік ауылдық округі
Алтыүй ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Нәдек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,8
Жаскент ауылдық округі
Сұптай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,7
Головацкий ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,6
Жаркент қалалық әкімшілігі
Жаркент қаласы
қаланың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Көктал ауылдық округі
Ақжазық ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Аққұдық ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Көктал ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қоңырөлең ауылдық округі
Сарытөбе ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ынталы ауылы
ауылдың батыс жағынан 1020 метр қашықта
1,0
Педжім ауылдық округі
Төменгі Педжім ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Педжім ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Сарыбел ауылдық округі
Садыр ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Сарыбел ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Тұрпан ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1500 метр қашықта
0,5
Талды ауылдық округі
Еңбекші ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Нағарашы ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Үлкеншыған ауылдық округі
Қырыққұдық ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта

30,0
Ельтайский сельский округ
село Каражиде
на расстоянии 1150 метров от восточной стороны села
2,0
село Сарыбулак
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Ескельдинский сельский округ
село Ескельди би, село Кызылжар
на расстоянии 1050 метров от юго-западной стороны села Ескельди би
2,0
село Кайнар
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
село Кокдала
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
2,0
сельский округ Жолбарыс батыра
село Айдар, село Кальпе, село Канабек
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села Кальпе
2,0
село Карашенгель
на расстоянии 1100 метров от западной стороны села
1,0
Канбактинский сельский округ
село Алмалы
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
1,0
село Акжар
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
село Донши
на расстоянии 1350 метров от восточной стороны села
1,0
Кызылбалыкский сельский округ
село Копбирлик
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
Тастобинский сельский округ
село Бесагаш, село Бирлик, село Тастобе
на расстоянии 1300 метров от западной стороны села Бирлик
2,0
Кербулакский район
Алтынемельский сельский округ
село Алтынемель
на расстоянии 2000 метров от северо-западной стороны села
1,0
село Байгазы
на расстоянии 1800 метров от северо-западной стороны села
0,7
село Карлыгаш
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Кызылмектеп
на расстоянии 2000 метров от юго-восточной стороны села
0,7
село Тастыбастау
на расстоянии 1600 метров от северо-западной стороны села
0,9
Басшийский сельский округ
село Актобе
на расстоянии 1700 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Басши
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Нурым
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
0,9
Жайнак батырский сельский округ
село Жайнак батыр
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Доланалы
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Акбастау
на расстоянии 1400 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Жаналык
на расстоянии 1200 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Карымсак
на расстоянии 1100 метров от северо-западной стороны села
0,9
Жоламанский сельский округ
село Жоламан
на расстоянии 1700 метров от юго-западной стороны села
3,2
село Самен
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
0,9
Карашокинский сельский округ
село Карашокы
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
2,0
Каспанский сельский округ
село Каспан
на расстоянии 2000 метров от восточной стороны села
0,5
село Коксай
на расстоянии 1250 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Сайлыколь
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
0,9
село Шаган
на расстоянии 1100 метров от восточной стороны села
1,8
Когалинский сельский округ
село Кокбастау
на расстоянии 1300 метров от северо-западной стороны села
1,0
село Когалы
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
2,0
село Шаган
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Тастыозек
на расстоянии 1350 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Куренбель
на расстоянии 1250 метров от северо-западной стороны села
0,9
Коксуский сельский округ
село Бериктас
на расстоянии 1500 метров от западной стороны села
0,9
село Коксу
на расстоянии 1400 метров от юго-западной стороны села
1,0
село Коктал
на расстоянии 1300 метров от юго-западной стороны села
0,5
село Косагаш
на расстоянии 1150 метров от юго-восточной стороны села
0,5
Кызылжарский сельский округ
село Кызылжар
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
0,9
село Шилису
на расстоянии 1300 метров от юго-восточной стороны села
4,0
Сарыбастауский сельский округ
село Аркарлы
на расстоянии 1300 метров от юго-западной стороны села
1,3
село Сарыбастау
на расстоянии 1200 метров от юго-западной стороны села
1,5
село Малайсары
на расстоянии 1500 метров от западной стороны села
0,9
Сарыбулакский сельский округ
село Карагаш
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
0,9
ферма Казансу
на расстоянии 2750 метров от северо –западной стороны фермы
0,9
ферма Сарыбулак
на расстоянии 1400 метров от северо-западной стороны фермы
1,0
ферма Шилису
на расстоянии 1300 метров от юго-восточной стороны фермы
1,0
Сарыозекский сельский округ
село Сарыозек
на расстоянии 2200 метров от северной стороны села
3,0
Талдыбулакский сельский округ
село Талдыбулак
на расстоянии 2750 метров от северной стороны села
0,9
село Бостан
на расстоянии 1500 метров от северной стороны села
0,9
Шанханайский сельский округ
село Шанханай
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
0,9
село Коянкоз
на расстоянии 1300 метров от северо-западной стороны села
2,0
село Майтобе
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
Коксуский район
Айнабулакский сельский округ
село Айнабулак
на расстоянии 1050 метров от северо-западной стороны села
2,0
Алгабасский сельский округ
село Алгабас
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Кызылтоган
на расстоянии 1060 метров от юго-восточной стороны села
2,0
Балпыкский сельский округ
село Акшатоган
на расстоянии 1050 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Енбекшинский сельский округ
село Амангельды
на расстоянии 1100 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Каратал
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Кенарал
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
Жарлыозекский сельский округ
село Жарлыозек
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
2,0
сельский округ Кабылиса
село Актекше
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
Лабасинский сельский округ
село Мамбет
на расстоянии 1060 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Талапты
на расстоянии 1050 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Енбекшиказах
на расстоянии 1060 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Жамбыл
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Муканшинский сельский округ
село Муканши
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
2,0
село Жетыжал
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
2,0
Мукринский сельский округ
село Мукры
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
Мусабекский сельский округ
село Маулимбай
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Мусабек
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
2,0
Панфиловский район
Айдарлинский сельский округ
село Айдарлы
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
село Дарбазакум
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
0,5
село Сарпылдак
на расстоянии 1010 метров от северо-восточной стороны села
0,5
Баскуншинский сельский округ
село Алмалы
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
село Баскунши
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
Бирликский сельский округ
село Алтыуй
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
2,0
село Надек
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
0,8
Жаскентский сельский округ
село Суптай
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
0,7
село Головацкий
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
0,6
Жаркентская городская администрация
город Жаркент
на расстоянии 1000 метров от южной стороны города
2,5
Коктальский сельский округ
село Акжазык
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
село Аккудык
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
село Коктал
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
Коныроленский сельский округ
село Сарытобе
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
село Ынталы
на расстоянии 1020 метров от западной стороны села
1,0
Педжимский сельский округ
село Нижний Педжим
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
село Педжим
на расстоянии 1100 метров от северо-восточной стороны села
2,5
Сарыбельский сельский округ
село Садыр
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
село Сарыбель
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
0,5
село Турпан
на расстоянии 1500 метров от южной стороны села
0,5
Талдинский сельский округ
село Енбекши
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
село Нагарашы
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
0,5
Улкеншыганский сельский округ
село Кырыккудык
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села

0,64
Кіші Шыған ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Үшарал ауылдық округі
Ақарал ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қызылжиде ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Шолақай ауылдық округі
Жиделі ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Шолақай ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1030 метр қашықта
1,0
Райымбек ауданы
Алғабас ауылдық округі
Алғабас ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Жаңаталап ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
4,0
Жалаңаш ауылдық округі
Тоғызбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Жылысай ауылдық округі
Жылысай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
8,0
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1010 метр қашықта
4,5
Қайнар ауылдық округі
Қайнар ауылы
ауылдың батыс жағынан 1030 метр қашықта
6,0
Қақпақ ауылдық округі
Көкбел ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Қақпақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Қарабұлақ ауылдық округі
А.Нүсіпбеков ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
6,25
Қарасаз ауылдық округі
Қарасаз ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Қарқара ауылдық округі
Қарқара ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1010 метр қашықта
6,0
Кеген ауылдық округі
Кеген ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1005 метр қашықта
6,0
Сарыжаз ауылдық округі
Көмірші ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Саты ауылдық округі
Саты ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
4,0
Сүмбе ауылдық округі
Қызылшекара ауылы
ауылдың батыс жағынан 1010 метр қашықта
6,0
Тасашы ауылдық округі
Жаңатасашы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1010 метр қашықта
6,0
Тегістік ауылдық округі
Тегістік ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1010 метр қашықта
5,0
Тұйық ауылдық округі
Тұйық ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1030 метр қашықта
3,0
Ұзақ батыр ауылдық округі
Сарыбастау ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1020 метр қашықта
4,0
Ұзынбұлақ ауылдық округі
Ақсай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Ұзынбұлақ ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
9,0
Шәлкөде ауылдық округі
Талас ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта

0,64
село Киши Шыган
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
0,5
Ушаральский сельский округ
село Акарал
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
село Кызылжиде
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
1,0
Шолакайский сельский округ
село Жидели
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
0,5
село Шолакай
на расстоянии 1030 метров от юго-восточной стороны села
1,0
Райымбекский район
Алгабасский сельский округ
село Алгабас
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
село Жанаталап
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
4,0
Жаланашский сельский округ
село Тогызбулак
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
6,0
Жылысайский сельский округ
село Жылысай
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
8,0
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл
на расстоянии 1010 метров от северной стороны села
4,5
Кайнарский сельский округ
село Кайнар
на расстоянии 1030 метров от западной стороны села
6,0
Какпакский сельский округ
село Кокбель
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
село Какпак
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
Карабулакский сельский округ
село А.Нусипбекова
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
6,25
Карасазский сельский округ
село Карасаз
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
6,0
Каркаринский сельский округ
село Каркара
на расстоянии 1010 метров от северной стороны села
6,0
Кегенский сельский округ
село Кеген
на расстоянии 1005 метров от северной стороны села
6,0
Сарыжазский сельский округ
село Комирши
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
3,0
Сатинский сельский округ
село Саты
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны села
4,0
Сумбинский сельский округ
село Кызылшекара
на расстоянии 1010 метров от западной стороны села
6,0
Тасашинский сельский округ
село Жанатасашы
на расстоянии 1010 метров от южной стороны села
6,0
Тегистикский сельский округ
село Тегистик
на расстоянии 1010 метров от северной стороны села
5,0
Туйыкский сельский округ
село Туйык
на расстоянии 1030 метров от северной стороны села
3,0
Узак батыра сельский округ
село Сарыбастау
на расстоянии 1020 метров от северной стороны села
4,0
Узынбулакский сельский округ
село Аксай
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
6,0
село Узынбулак
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
9,0
Шалкодинский сельский округ
село Талас
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села

5,25
Шәлкөде ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1010 метр қашықта
6,0
Сарқан ауданы
Алмалы ауылдық округі
Абай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1500 метр қашықта
1,2
Алмалы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр қашықта
3,0
Аманбөктер ауылдық округі
Аманбөктер ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1150 метр қашықта
1,0
Амангелді ауылдық округі
Қарауылтөбе ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр қашықта
1,5
Көкөзек ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,7
Пограничник ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Бақалы ауылдық округі
Бақалы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 2000 метр қашықта
3,0
Кәкімжан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000 метр қашықта
3,0
Тасқұдық ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
1,5
Екіаша ауылдық округі
Екіаша ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500 метр қашықта
2,2
Қарабөгет ауылдық округі
Еркін ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Қарабөгет ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қарашыған ауылдық округі
Шұбартүбек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1350 метр қашықта
1,0
Үлгі ауылы, М.Төлебаев ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1350 метр қашықта
3,0
Көктерек ауылдық округі
Көктерек ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Черкасск ауылдық округі
Қарғалы ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
5,0
Петропавловка ауылы
ауылдың батыс жағынан 2000 метр қашықта
2,0
Черкасск ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1500 метр қашықта
3,0
Лепсі ауылдық округі
Лепсі ауылы
ауылдың батыс жағынан 4000 метр қашықта
5,0
Көкжиде ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
3,0
Шатырбай ауылдық округі
Шатырбай ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Талдықорған қаласы
қаланың солтүстік-батыс жағынан 10000 метр қашықта
25,0
Текелі қаласы
қаланың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
5,4
Рудничный ауылдық округі
Рудничный ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 2000 метр қашықта
1,0
Ұйғыр ауданы
Ават ауылдық округі
Ават ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1100 метр қашықта
6,0
Ақтам ауылдық округі
Актам ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1360 метр қашықта
6,0
Бахар ауылдық округі
Бахар ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Шырын ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Ақсу ауылдық округі
Үлкен Ақсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1430 метр қашықта
6,0
Кіші Ақсу ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1350 метр қашықта
6,0
Долайты ауылы
ауылдың солтүстік-батыс жағынан 1460 метр қашықта
6,0
Дардамты ауылдық округі
Ардолайты ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1080 метр қашықта
6,0
Дардамты ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1080 метр қашықта
6,0
Добын ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100 метр қашықта
6,0
Сұңқар ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1260 метр қашықта
6,0
Кетмен ауылдық округі
Кетмен ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1070 метр қашықта
6,0
Кепебұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1050 метр қашықта
6,0
Көлжат ауылдық округі
Көлжат ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1380 метр қашықта
6,0
Қырғызсай ауылдық округі
Қырғызсай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1370 метр қашықта
6,0
Рахат ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Кіші Диқан ауылдық округі
Үлкен Диқан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1780 метр қашықта
6,0
Кіші Диқан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Сүмбе ауылдық округі
Сүмбе ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан 1020 метр қашықта
6,0
Шошанай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1420 метр қашықта
6,0
Тасқарасу ауылдық округі
Тасқарасу ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Тегермен ауылдық округі
Тегермен ауылы
ауылдың солтүстік жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Ұзынтам ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1050 метр қашықта
6,0
Шарын ауылдық округі
Шарын ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс жағынан 1070 метр қашықта
6,0

5,25
село Шалкоде
на расстоянии 1010 метров от восточной стороны села
6,0
Сарканский район
Алмалинский сельский округ
село Абай
на расстоянии 1500 метров от северной стороны села
1,2
село Алмалы
на расстоянии 1500 метров от восточной стороны села
3,0
Аманбоктерский сельский округ
село Аманбоктер
на расстоянии 1150 метров от северо-восточной стороны села
1,0
Амангельдинский сельский округ
село Карауылтобе
на расстоянии 1500 метров от восточной стороны села
1,5
село Кокозек
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
1,7
село Пограничник
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
Бакалинский сельский округ
село Бакалы
на расстоянии 2000 метров от южной стороны села
3,0
село Какимжан
на расстоянии 2000 метров от восточной стороны села
3,0
село Таскудык
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
1,5
Екиашинский сельский округ
село Екиаша
на расстоянии 1500 метров от восточной стороны села
2,2
Карабогетский сельский округ
село Еркин
на расстоянии 1000 метров от северо-западной стороны села
1,0
село Карабогет
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
2,0
Карашиганский сельский округ
село Шубартубек
на расстоянии 1350 метров от северо-восточной стороны села
1,0
село Ульга, село М.Толебаева
на расстоянии 1350 метров от восточной стороны села
3,0
Коктерекский сельский округ
село Коктерек
на расстоянии 1000 метров от западной стороны села
1,0
Черкасский сельский округ
село Каргалы
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
5,0
село Петропавловка
на расстоянии 2000 метров от западной стороны села
2,0
село Черкасск
на расстоянии 1500 метров от северо-западной стороны села
3,0
Лепсинский сельский округ
село Лепси
на расстоянии 4000 метров от западной стороны села
5,0
село Кокжиде
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
3,0
Шатырбайский сельский округ
село Шатырбай
на расстоянии 1000 метров от юго-восточной стороны села
2,0
город Талдыкорган
на расстоянии 10000 метров от северо-западной стороны города
25,0
город Текели
на расстоянии 1000 метров от северной стороны города
5,4
Рудничный сельский округ
село Рудничный
на расстоянии 2000 метров от южной стороны села
1,0
Уйгурский район
Аватский сельский округ
село Ават
на расстоянии 1100 метров от южной стороны села
6,0
Актамский сельский округ
село Актам
на расстоянии 1360 метров от северной стороны села
6,0
Бахарский сельский округ
село Бахар
на расстоянии 1000 метров от восточной стороны села
6,0
село Ширин
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
6,0
Аксуский сельский округ
село Большое Аксу
на расстоянии 1430 метров от северной стороны села
6,0
село Малое Аксу
на расстоянии 1350 метров от северо-восточной стороны села
6,0
село Долайты
на расстоянии 1460 метров от северо-западной стороны села
6,0
Дардамтинский сельский округ
село Ардолайты
на расстоянии 1080 метров от северной стороны села
6,0
село Дардамты
на расстоянии 1080 метров от северо-восточной стороны села
6,0
село Добын
на расстоянии 1100 метров от восточной стороны села
6,0
село Сункар
на расстоянии 1260 метров от северной стороны села
6,0
Кетменьский сельский округ
село Кетмень
на расстоянии 1070 метров от северной стороны села
6,0
село Кепебулак
на расстоянии 1050 метров от северной стороны села
6,0
Кольжатский сельский округ
село Кольжат
на расстоянии 1380 метров от северной стороны села
6,0
Кыргызсайский сельский округ
село Кыргызсай
на расстоянии 1370 метров от северной стороны села
6,0
село Рахат
на расстоянии 1000 метров от южной стороны села
6,0
Малодеханский сельский округ
село Большой Дехан
на расстоянии 1780 метров от восточной стороны села
6,0
село Малый Дехан
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
6,0
Сумбинский сельский округ
село Сумба
на расстоянии 1020 метров от южной стороны села
6,0
село Шошанай
на расстоянии 1420 метров от северной стороны села
6,0
Таскарасуский сельский округ
село Таскарасу
на расстоянии 1000 метров от северо-восточной стороны села
6,0
Тигерменский сельский округ
село Тигермен
на расстоянии 1000 метров от северной стороны села
6,0
село Узынтам
на расстоянии 1050 метров от восточной стороны села
6,0
Чарынский сельский округ
село Чарын
на расстоянии 1070 метров от юго-западной стороны села
6,0