Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 3 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 03 ақпанда № 3687 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 97 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 27.03.2017 № 97 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
екі және одан көп ай жұмыс істемейтін тұлғалар;
бұрын жұмыс істемеген тұлғалар;
жұмыссыздар;
техникалық және кәсіптік оқу орындарын бітірушілер;
елу жастан асқан тұлғалар.
2. "Текелі қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мелекеттік мекемесінің басшысы Абдалиев Ерлан Жеңісбайұлы осы қаулыны әділет органдарында мелекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелерін) жетекші ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Т. Кайнарбеков

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 11 января 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 февраля 2016 года № 3687. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27 марта 2017 года № 97
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27.03.2017 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
лица, не работавшие два и более месяцев;
лица, ранее не работавшие;
безработные;
выпускники, организаций технического и профессионального образования;
лица старше пятидесяти лет.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Текели" Абдалиева Ерлана Женисбаевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата города.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким города Текели Т. Кайнарбеков