Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 8-44 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 23 қарашада № 4015 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 26-167 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 26.06.2018 № 26-167 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргiзiлетiн жердi аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде, Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 20 пайызға жоғарылатылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекетік кірістер департаментінің Текелі қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Қ. Д. Нұрғалиев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы В. Стрельцов
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы "Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 8-44 шешіміне келісімі
"КЕЛІСІЛДІ"
"ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер
комитеті Алматы облысы
бойынша Мемлекетік кірістер
департаментінің Текелі қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы Нұрғалиев Қанабек Досжанұлы
"Текелі қаласының жер
қатынастар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Есболатов Болат Бүркітбайұлы

О повышении ставок земельного налога по городу Текели
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 27 октября 2016 года № 8-44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2016 года № 4015. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26 июня 2018 года № 26-167
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26.06.2018 № 26-167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по городу Текели на 20 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
2. Возложить на руководителя республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по городу Текели Департамента государственных Доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" (по согласованию К. Д. Нургалиев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вступает в силу с 01 января 2017 года.
Председатель сессии
Текелийского городского маслихата В. Стрельцов
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Согласование к решению Текелийского городского маслихата от 27 октября 2016 года № 8-44 "О повышении ставок земельного налога по городу Текели"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Текели
Департамента государственных
Доходов по Алматинской области
Комитета государственных
доходов МФ РК" Нургалиев Канабек Досжанович
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Текели" Есболатов Болат Буркитбаевич