Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 171 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 06 мамырда № 3821 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 05 маусымдағы № 177 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 05 апреля 2016 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 мая 2016 года № 3821. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 05 июня 2017 года № 177

Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 05.06.2017 № 177 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 05.06.2017 № 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Ата-ананың ақы төлеу мөлшері 9000 теңге мөлшерінде бекітілсін.
3. Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 5 қарашасында № 3528 тіркелген, аудандық "Атамекен" газетінде 2015 жылдың 27 қарашасында № 48 (5780), 2015 жылдың 1 желтоқсанында № 49 (5781) жарияланған) № 663 қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Утвердить размер родительской платы в размере 9000 тенге.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 01 октября 2015 года № 663 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 ноября 2015 года № 3528, опубликованного в районной газете "Атамекен" от 27 ноября 2015 года № 48 (5780), от 1 декабря 2015 года № 49 (5781)).

4. Аудан әкімі аппаратының басшысы Нурпеисов Абзал Еркиновичке осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ермекбаева Гульнара Омирбековнаға жүктелсін.

4. Возложить на руководителя аппарата акима района Нурпеисова Абзала Еркиновича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ермекбаеву Гульнару Омирбековну.

6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Ж. Далабаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "05" сәуірдегі "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 171 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балабақшалар
1
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Ж. Далабаев
Приложение к постанвлению акимата Жамбылского района от "05" апреля 2016 года № 171 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание обучение, размер подушевого финансирования
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Детские сады финансируемые из республиканского бюджета
1
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балбобек" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"

14540
5
Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14780
6
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14087
7
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14770
8
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұраншы батыр ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14477
9
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С. Бердіқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14503
10
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
18517
11
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектеп Бұлақ бастауыш мектебімен мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
15127
12
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13900
13
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбастау ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
14612
14
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13900
15
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
14508
16
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
15053
17
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25

14540
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
14780
6
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
14087
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
14770
8
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села "Сураншы батыр с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
14477
9
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С. Бердыкулова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области
25
14503
10
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини-центром и пришкольным интернатом" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
75
18517
11
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
15127
12
Коммунальное государственное учреждение "Унгуртасская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
13900
13
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбастау с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
14612
14
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Карасай с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
13900
15
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
14508
16
Коммунальное государственное учреждение "Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
15053
17
Коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25

14283
18
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13983
19
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бозой негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
13860
20
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұңқар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
14240
21
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
15070
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын жарты күн болу режиміндегі мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
1880
2
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтерек ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығы және Жаманты бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
1887
3
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұраншы батыр ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
2613
4
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
2250
5
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазыбек бек бекетіндегі орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
2090
6
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
1917
7
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
1407

14283
18
Коммунальное государственное учреждение "Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
13983
19
Коммунальное государственное учреждение "Бозойская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
13860
20
Коммунальное государственное учреждение "Сункарская средняя школа с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
14240
21
Коммунальное государственное учреждение "Карасуйская средняя школа с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
15070
Дошкольные мини-центры финансируемые из республиканского бюджета в режиме неполного пребывания
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Уалиханова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
1880
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Актерек с дошкольным мини-центром и Жамантинской начальной школой" государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
1887
3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села "Сураншы батыр с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
2613
4
Коммунальное государственное учреждение "Унгуртасская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
2250
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа станции Казыбек бек с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
2090
6
Коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
1917
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
1407