Ташкенсаз селолық округінің Ташкенсаз ауылындағы көшелеріні қайта атау туралы
Алматы облысы Енбекшіқазақ ауданы Ташкенсаз селолық округінің әкімінің 2016 жылғы 09 ақпандағы № 04 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 наурызда № 3747 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Ташкенсаз селолық округінің Ташкенсаз ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Еңбекшіқазақ ауданы Ташкенсаз селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ташкенсаз селолық округінің Ташкенсаз ауылындағы "Октябрьская" көшесі "Ибрагим Баратов" көшесіне, "Новая" көшесі "Батур Шарипов" көшесіне қайта аталсын.
2. "Еңбекшіқазақ ауданының Ташкенсаз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Жуманов Али Алиевичке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ әкімі М. Султанияров

О переимновании улиц в селе Ташкенсаз Ташкенсазского сельского округа
Решение акима Ташкенсазского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 09 февраля 2016 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 марта 2016 года № 3747
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Ташкенсаз Ташкенсазского сельского округа, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 23 декабря 2015 года, аким Ташкенсазского сельского округа Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Октябрьская" на улицу "Ибрагим Баратов", улицу "Новая" на улицу "Батур Шарипов" в селе Ташкенсаз Ташкенсазского сельского округа.
2. Возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Ташкенсазского сельского округа Енбекшиказахского района" Жуманова Али Алиевича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции, в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполненим данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Султанияров