Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 ақпандағы № 2-210 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 11 наурызда № 3749 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 711 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и радительской платы по Карасайскому району
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 09 февраля 2016 года № 2-210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 марта 2016 года № 3749. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 4 сентября 2017 года № 711

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 04.09.2017 № 711 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 04.09.2017 № 711 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району.

2. Қарасай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 3-450 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 28 сәуірінде № 2688 тіркелген, аудандық "Заман жаршысы" газетінде 2014 жылдың 31 мамырында № 23 (8089) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 20 марта 2014 года № 3-450 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 апреля 2014 года № 2688, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 31 мая 2014 года № 23 (8089)).

3. "Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Назарбаева Айжан Нұрділдаевнаға осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Аманова Ғалия Матановнаға жүктелсін.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Карасайский районный отдел образования" Назарбаеву Айжан Нурдильдаевну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аманову Галию Матановну.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы "Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 2-210 қаулысымен бекітілген қосымша
Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары орналасқан елді - мекен атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққандағы бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарында ата-аналардың бір айға төлемақы мөлшері (теңге)
Мемлекеттік балабақшалар
1
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаскелең қаласы "Алтын ауыл" ықшам ауданындағы "Жанерке" балабақшасы" Қарасай ауданы әкімдігіне қарасты" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
Приложение утвержденное постанвлением акимата Карасайского района от 9 февраля 2016 года № 2-210 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району
Наименование населенных пунктов организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на организаций дошкольного воспитания и обучения, количество мест
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Государственные детские сады
1
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное казенное предриятие "Детский сад "Жанерке" микрорайон "Алтын ауыл" города Каскелен при акимате Карасайского района" государственного учреждения "Карасайский районный отдел образования"
60

30000
12726
7
Қарасай ауданы, Бұлақты ауылы
ЖК "Бал-бала" Абирова Б.М.
25
35800
12726
Мектепке дейінгі шағын орталықтар
1
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
9536
12726
2
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.Әлімқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
3
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пушкин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
4
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байжанов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
5
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Керімбеков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
6
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтын ауыл ықшам ауданындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
7
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белинский атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
8
Қарасай ауданы, Тұрар ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байсалбаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
9
Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қырғауылды ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7268
12726
10
Қарасай ауданы, Үшқоңыр ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшқоңыр орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7268
12726
11
Қарасай ауданы, Үшқоңыр ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" "Үшқоңыр орта мектеп гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
12
Қарасай ауданы, Үшқоңыр ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшқоңыр қазақ орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
13
Қарасай ауданы, Береке ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Бейсебаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
14
Қарасай ауданы, Абай ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
15
Қарасай ауданы, Үшқоңыр ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай батыр атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
16
Қарасай ауданы,Әйтей ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Қосынов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
17
Қарасай ауданы,Мерей ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.С.Макаренко атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
18
Қарасай ауданы, Жамбыл ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
19
Қарасай ауданы, Жандосов ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "О.Жандосов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
20
Қарасай ауданы, Жаңатұрмыс ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңатұрмыс орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
21
Қарасай ауданы, Көлащы ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бәрібаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
8420
12726
22
Қарасай ауданы, Абай ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Ғабдулллин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726
23
Қарасай ауданы, Шамалған бекеті
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шамалған станциясындағы қазақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7268
12726
24
Қарасай ауданы, Ұлан ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Крупская атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
7268
12726
25
Қарасай ауданы, Алмалыбақ ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алмалыбақ орта мектеп гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7268
12726
26
Қарасай ауданы, Қайнар ауылы
"Алматы облысы Қарасай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
8420
12726

30000
12726
7
Карасайский район,
село Кыргауылды
Частного учреждения Детский центр "Бота"
25
35800
12726
Дошкольные мини-центры
1
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия имени Абая с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области";
75
9536
12726
2
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Алимкулова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
3
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А.С.Пушкина с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
4
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Байжанова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
5
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С.Керимбекова с дошкольным мини -центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
6
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Алтын ауыл с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
7
Карасайский район,
город Каскелен
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Белинского с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
8
Карасайский район,
село Турар
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Байсалбаева с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения
"Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
9
Карасайский район,
село Кыргауылды
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Кыргауылды с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
50
7268
12726
10
Карасайский район,
село Ушконыр
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Ушконыр с дошкольным мини- центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
50
7268
12726
11
Карасайский район,
село Ушконыр
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия села Ушконыр с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
12
Карасайский район,
село Ушконыр
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа села Ушконыр" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
13
Карасайский район,
село Береке
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Бейсебаева с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
14
Карасайский район,
село Абай
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Абая с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
15
Карасайский район,
село Ушконыр
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Карасай батыра с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
16
Карасайский район,
село Айтей
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Косынова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
17
Карасайский район,
село Мерей
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А.Макаренко с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
18
Карасайский район,
село Жамбыл
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини -центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
19
Карасайский район,
село Жандосов
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени О.Жандосова с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
20
Карасайский район,
село Жанатурмыс
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жанатурмыс с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
21
Карасайский район,
село Колящи
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Барибаева с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
50
8420
12726
22
Карасайский район,
селоАбай
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Габдуллина с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726
23
Карасайский район,
Ст. Шамалган
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа ст. Шамалган с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
50
7268
12726
24
Карасайский район,
село Улан
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Н.Крупская с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
75
7268
12726
25
Карасайский район,
село Алмалыбак
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия Алмалыбак с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
50
7268
12726
26
Карасайский район,
село Кайнар
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Кайнар с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Карасайского района Алматинской области"
25
8420
12726