Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 9-17 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 27 желтоқсанда № 4034 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-6 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 19 мамырында № 2710 тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2014 жылдың 7 маусымында № 24 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Рымбаева Баян Садырбаевнаға осы шешімді әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 9-шы сессиясының төрағасы Б. Айнабеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е. Қалиев

О признании утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 29-6 "Об утверждении Регламента Карасайского районного маслихата"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 8 декабря 2016 года № 9-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 декабря 2016 года № 4034
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 29-6 "Об утверждении Регламента Карасайcкого районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2710, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 7 июня 2014 года № 24).
2. Возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат Карасайского районного маслихата" Рымбаеву Баян Садырбаевну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
9-ой сессии районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь районного
маслихата Е. Калиев