Тастөбе ауылдық округінің Тастөбе ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 15 қыркүйекте № 3956 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің 19.01.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 4 ұсынысының негізінде Тастөбе ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданының Тастөбе ауылдық округінің Тастөбе ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Нурсултанова Жарқынай Адилхановнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Тастөбе ауылдық округі әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімін орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тастөбе ауылдық округі
әкімінің міндетің атқарушы К. Солтанкулова

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тастобе Тастобинского сельского округа
Решение акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 19 августа 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2016 года № 3956. Утратило силу решением акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 19 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 19.01.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района от 20 июля 2016 года № 4, исполняющий обязанности акима Тастобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Тастобе Тастобинского сельского округа Каратальского района в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Возложить на главного специалиста аппарата акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Нурсултанову Жаркынай Адилхановну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата Тастобинского сельского округа Каратальского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Тастобинского сельского округа К. Солтанкулова