Жаркент қаласындағы көшелерді қайта атау туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-86 шешімі және Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 621 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 25 қаңтарда № 4085 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Жаркент қаласы халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Панфилов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1.Жаркент қаласының келесі көшелері:
1) № 1 көшесі – "Шәріп Омаров" көшесі;
2) № 14 көшесі – "Жақсыбай Исаев" көшесі;
3) № 18 көшесі – "Бакрим Зайнудинов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Білім, денсаулық, мәдениет, әлеуметтік саясат, жастар ісі, спорт жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Панфилов аудандық мәслихатының шешімі мен Панфилов ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың сессия төрағасы М. Әжібеков
Аудан әкімінің міндетін
атқарушы Ш. Құрбанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Нұрахметов

О переименовании улиц города Жаркент
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2016 года № 6-12-86 и постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 23 декабря 2016 года № 621. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 января 2017 года № 4085
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Жаркент и на основании заключения областной ономастической комиссии от 16 сентября 2016 года, маслихат Панфиловского района РЕШИЛ и акимат Панфиловского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Жаркент:
1) улицу № 1 – в улицу "Шарипа Омарова";
2) улицу № 14 – в улицу "Жаксыбая Исаева";
3) улицу № 18 – в улицу "Бакрима Зайнудинова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам образования, здравоохранения, культуры, социальной политики, по делам молодежи и спорта".
3. Настоящее совместное решение Панфиловского районного маслихата и постановление акимата Панфиловского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата М. Ажибеков
Исполняющий обязанности
акима района Ш. Курбанов
Секретарь районного маслихата Е. Нурахметов