Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 12 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 11 ақпанда № 3703 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 16.05.2017 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Сарқан ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Сарқан ауданы әкімі аппаратының басшысы Үмбеталиев Самат Тлеубаевичке осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Үмбеталиев Самат Тлеубаевичке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Қошанбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "21" қаңтардағы "Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 12 қаулысына 1-қосымша
Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
Орындар
1. Сарқан қаласы бойынша:
1) Сарқан каласы, М. Тынышбаев көшесі, № 35б, Сарқан гуманитарлық колледжі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сарқан қаласы, Абай көшесі, № 60, Абай атындағы мектеп-гимназиясы ғимаратының жанындағы стенд;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 21 января 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2016 года № 3703. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 16 мая 2017 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 16.05.2017 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сарканской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя аппарата акима Сарканского района Умбеталиева Самата Тлеубаевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Сарканского района Умбеталиева Самата Тлеубаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Кошанбеков
Приложение 1 к постановлению акимата Сарканского района от "12" января 2016 года № 12 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Сарканском районе
1. По городу Саркан:
1) город Саркан, улица М. Тынышбаева, № 35б, стенд возле здания Сарканского гуманитарного колледжа;
2) город Саркан, улица Абая, № 60, стенд возле здания школы-гимназии имени Абая;

3) Сарқан қаласы, Қалиев көшесі, № 34, Н. Островский атындағы мектеп-лицейі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Сарқан қаласы, Қонаев және Урманов көшелерінің қиылысындағы стенд;
5) Сарқан қаласы, Урманов және Әуезов көшелерінің қиылысындағы стенд;
6) Сарқан қаласы, Бөгенбай батыр және Д. Нұрпейісова көшелерінің қиылысындағы стенд;
7) Бірлік ауылы, Чепрасов көшесі, № 57, Бірлік пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
2. Алмалы ауылдық округі бойынша:
8) Алмалы ауылы, Абай көшесі, № 11, Алмалы пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
9) Абай ауылы, Абай көшесі № 33, Абай медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
3. Аманбөктер ауылдық округі бойынша:
10) Аманбөктер ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 12, Аманбөктер фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
4. Амангелді ауылдық округі бойынша:
11) Пограничник ауылы, Сәтбаев көшесі, № 10, орталық кітапхана ғимаратының жанындағы стенд;
12) Пограничник ауылы, Б. Момышұлы көшесі, № 1, Пограничник ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
13) Қарауылтөбе ауылы, Арын көшесі, № 30а, Қарауылтөбе медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
14) Көкөзек ауылы, Әуезов көшесі, № 1, Көкөзек медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
5. Бақалы ауылдық округі бойынша:
15) Бақалы ауылы, М. Көбдіков көшесі, № 45, Бақалы ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
16) Тасқұдық ауылы, Тоған көшесі, № 35, Тасқұдық фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
6. Екіаша ауылдық округі бойынша:
17) Екіаша ауылы, Қ. Аманжолов көшесі, № 70а, Екіаша ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
18) Тополевка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 1, Тополевка фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
7. Қойлық ауылдық округі бойынша:
19) Қойлық ауылы, Б. Макетов қөшесі, № 94 М. Жұмабаев атындағы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
20) Қойлық ауылы, М. Макетов және К. Қазыбаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
21) Қойлық ауылы, І. Жансүгіров көшесі, № 10, Қойлық пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
8. Қарабөгет ауылдық округі бойынша:
22) Қарабөгет ауылы, Рысқұлов көшесі, № 28, Қарабөгет ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
23) Қарабөгет ауылы, Абайділданов көшесі, № 29, Қарабөгет пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
24) Еркін ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 3, Еркін медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
9. Көктерек ауылдық округі бойынша:
25) Көктерек ауылы, Арын көшесі, № 12, Көктерек пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;

3) город Саркан, улица Калиева, № 34, стенд возле здания школы-лицея имени Н. Островского;
4) город Саркан, стенд на пересечении улиц Конаева и Урманова;
5) город Саркан, стенд на пересечении улиц Урманова и Ауезова;
6) город Саркан, стенд на пересечении улиц Богенбай батыра и Д. Нурпеисовой;
7) село Бирлик, улица Чепрасова, № 57, стенд возле здания отделения почтовой связи Бирлик;
2. По Алмалинскому сельскому округу:
8) село Алмалы, улица Абая, № 11, стенд возле здания отделения почтовой связи Алмалы;
9) село Абай, улица Абая, № 33, стенд возле здания медицинского пункта Абай;
3. По Аманбоктерскому сельскому округу:
10) село Аманбоктер, улица Ы. Алтынсарина, № 12, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта Аманбоктер;
4. По Амангельдинскому сельскому округу:
11) село Пограничник, улица Сатбаева, № 10, стенд возле здания центральной библиотеки;
12) село Пограничник, улица Б. Момышулы, № 1, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории Пограничник;
13) село Карауылтобе, улица Арына, № 30а, стенд возле здания медицинского пункта Карауылтобе;
14) село Кокозек, улица Ауезова, № 1, стенд возле здания медицинского пункта Кокозек;
5. По Бакалинскому сельскому округу:
15) село Бакалы, улица М. Кобдикова, № 45, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории Бакалы;
16) село Таскудык, улица Тоган, № 35, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта Таскудык;
6. По Екиашинскому сельскому округу:
17) село Екиаша, улица К. Аманжолова, № 70а, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории Екиаша;
18) село Тополевка, улица Тауелсиздык, № 1, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта Тополевка;
7. По Койлыкскому сельскому округу:
19) село Койлык, улица Б. Макетова, № 94, стенд возле здания средней школы имени М. Жумабаева;
20) село Койлык, стенд на пересечении улиц М. Макетова и К. Казыбаева;
21) село Койлык, улица И. Жансугурова, № 10, стенд возле здания отделения почтовой связи Койлык;
8. По Карабогетскому сельскому округу:
22) село Карабогет, улица Рыскулова, № 28, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории Карабогет;
23) село Карабогет, улица Абайдильданова, № 29, стенд возле здания отделения почтовой связи Карабогет;
24) село Еркин, улица Д. Конаева, № 3, стенд возле здания медицинского пункта Еркин;
9. По Коктерекскому сельскому округу:
25) село Коктерек, улица Арына, № 12, стенд возле здания отделения почтовой связи Коктерек;

10. Қарашыған ауылдық округі бойынша:
26) М. Төлебаев ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 15а, М. Төлебаев пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
27) М. Төлебаев ауылы, Жеңіс көшесі, № 1а, М. Төлебаев ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
28) Үлгі ауылы, Байғамытов көшесі, № 12а, Үлгі медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
29) Шұбартүбек ауылы, Жетісу көшесі, № 6, Шұбартүбек медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
11. Лепсі ауылдық округі бойынша:
30) Лепсі ауылы, Айша Бибі көшесі, № 3, Лепсі ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
31) Лепсі ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 8, Лепсі мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
32) Көкжиде ауылы, Төлебай батыр көшесі, № 2, Көкжиде медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
12.Черкасск ауылдық округі бойынша:
33) Черкасск ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 100, Черкасск ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
34) Қарғалы ауылы, Әбілқайырхан көшесі, № 2, Қарғалы медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
35) Петропавловка ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 97, Петропавловка фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
36) Аққайың ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 54, Аққайың медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд;
13. Шатырбай ауылдық округі бойынша:
37) Шатырбай ауылы, Абылайхан көшесі, №37, Шатырбай фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
38) Шатырбай ауылы, Нұғманов көшесі, №31, Шатырбай пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.
Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "21" қаңтардағы "Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 12 қаулысына 2-қосымша
Сарқан ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Сарқан қаласы бойынша:
1) Сарқан қаласы, Чепрасов көшесі, № 18, мәдениет үйінің акт залы;
2) Сарқан қаласы, М. Тынышбаев көшесі, № 35б, Сарқан гуманитарлық колледжінің акт залы;
3) Бірлік ауылы, Чепрасов көшесі, № 34, Бірлік негізгі орта мектебінің акт залы;
2. Алмалы ауылдық округі бойынша:
4) Алмалы ауылы, Әбішов көшесі, № 3, Новопокровка орта мектебінің акт залы;
5) Абай ауылы, Абай көшесі, № 38, Тасарық орта мектебінің акт залы;
3. Аманбөктер ауылдық округі бойынша:
6) Аманбөктер ауылы, Смағұл көшесі, № 6, Аманбөктер орта мектебінің акт залы;
4. Амангелді ауылдық округі бойынша:
7) Пограничник ауылы, Сәтбаев көшесі, № 8, Пограничник орта мектебінің акт залы;
8) Қарауылтөбе ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 8, Қарауылтөбе орта мектебінің акт залы;

10. По Карашыганскому сельскому округу:
26) село М. Толебаева, улица М. Толебаева, №15а, стенд возле здания отделения почтовой связи М. Толебаева;
27) село М. Толебаева, улица Женис, №1а, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории М. Толебаева;
28) село Улги, улица Байгамытова, № 12а, стенд возле здания медицинского пункта Улги;
29) село Шубартубек, улица Жетысу, № 6, стенд возле здания медицинского пункта Шубартубек;
11. По Лепсинскому сельскому округу:
30) село Лепсы, улица Айша Биби, № 3, стенд возле здания Лепсинской сельской больницы;
31) село Лепсы, улица М. Толебаева, № 8, стенд возле здания Лепсинского сельского дома культуры;
32) село Кокжиде, улица Толебай батыра, № 2, стенд возле здания медицинского пункта Кокжиде;
12. По Черкасскому сельскому округу:
33) село Черкасск, улица М. Тынышбаева, № 100, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории Черкасск;
34) село Каргалы, улица Абилькайырхана, № 2, стенд возле здания медицинского пункта Каргалы;
35) село Петропавловка, улица М. Тынышбаева, № 97, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта Петропавловка;
36) село Аккайын, улица М. Тынышбаева, № 54, стенд возле здания медицинского пункта Аккайын;
13. По Шатырбайскому сельскому округу:
37) село Шатырбай, улица Абылайхана, №37, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта Шатырбай;
38) село Шатырбай, улица Нугманова, № 31, стенд возле здания отделения почтовой связи Шатырбай.
Приложение 2 к постановлению акимата Сарканского района от "12" января 2016 года № 12 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе"
Помещения, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Сарканском районе
1. По городу Саркан:
1) город Саркан, улица Чепрасова, № 18, актовый зал дом культуры;
2) город Саркан, улица М. Тынышбаева, № 35б, актовый зал Сарканского гуманитарного колледжа;
3) село Бирлик, улица Чепрасова, № 34, актовый зал основной средней школы Бирлик;
2. По Алмалинскому сельскому округу:
4) село Алмалы, улица Абишева, № 3, актовый зал средней школы Новопокровка;
5) село Абай, улица Абая, № 38, актовый зал средней школы Тасарык;
3. По Аманбоктерскому сельскому округу:
6) село Аманбоктер, улица Смагула, № 6, актовый зал средней школы Аманбоктер;
4. По Амангельдинскому сельскому округу:
7) село Пограничник, улица Сатбаева, № 8, актовый зал средней школы Пограничник;
8) село Карауылтобе, улица Бейбитшилик, № 8, актовый зал средней школы Карауылтобе;

9) Көкөзек ауылы, Фестивальная көшесі, № 5, Көкөзек орта мектебінің акт залы;
5. Бақалы ауылдық округі бойынша:
10) Бақалы ауылы, Көбдіков көшесі, № 44, К. Қазыбаев атындағы орта мектебінің акт залы;
11) К. Қазыбаев ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, № 1, Ағарту орта мектебінің акт залы;
12) Тасқұдық ауылы, Киров көшесі, № 1, Тасқұдық бастауыш мектебінің акт залы;
6. Екіаша ауылдық округі бойынша:
13) Екіаша ауылы, Қ. Аманжолов көшесі, № 80, мәдениет үйінің акт залы;
14) Тополевка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 20, Тополевка орта мектебінің акт залы;
7. Қойлық ауылдық округі бойынша:
15) Қойлық ауылы, Макетов көшесі, № 45, Кәкімжан Қазыбаев атындағы мәдениет үйінің акт залы;
8. Қарабөгет ауылдық округі бойынша:
16) Қарабөгет ауылы, Абайділданов көшесі, № 18, Әль-Фараби атындағы орта мектебінің акт залы;
9. Көктерек ауылдық округі бойынша:
17) Көктерек ауылы, Арын көшесі, № 18, М. Мәметова атындағы орта мектебінің акт залы;
10. Қарашыған ауылдық округі бойынша:
18) М. Төлебаев ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 15а, М. Төлебаев атындағы мәдениет үйінің акт залы;
11. Лепсі ауылдық округі бойынша:
19) Лепсі ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 21, мәдениет үйінің акт залы;
20) Көкжиде ауылы, Төлебай батыр көшесі, № 18, Ерікті орта мектебінің акт залы;
12. Черкасск ауылдық округі бойынша:
21) Черкасск ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 16, Черкасск орта мектебінің акт залы;
22) Аққайың ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 25, Ленин бастауыш мектебінің акт залы;
23) Қарғалы ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 1, Қарғалы орта мектебінің акт залы;
24) Петропавловка ауылы, А. Құнанбаев көшесі, нөмірсіз, Петропавловка орта мектебінің акт залы;
13. Шатырбай ауылдық округі бойынша:
25) Шатырбай ауылы, Нұғыманов көшесі, № 30, мәдениет үйінің акт залы.

9) село Кокозек, улица Фестивальная, № 5, актовый зал средней школы Кокозек;
5. По Бакалинскому сельскому округу:
10) село Бакалы, улица Кобдикова, № 44, актовый зал средней школы имени К. Казыбаева;
11) село К. Казыбаева, улица Жанакурылыс, № 1, актовый зал средней школы Агарту;
12) село Таскудык, улица Кирова, № 1, актовый зал начальной школы Таскудык;
6. По Екиашинскому сельскому округу:
13) село Екиаша, улица К. Аманжолова, № 80, актовый зал дом культуры;
14) село Тополевка, улица Тауелсиздик, № 20, актовый зал средней школы Тополевка;
7. По Койлыкскому сельскому округу:
15) село Койлык, улица Макетова, № 45, актовый зал дом культуры имени Какимжана Казыбаева;
8. По Карабогетскому сельскому округу:
16) село Карабогет, улица Абайдильданова, № 18, актовый зал средней школы имени Аль-Фараби;
9. По Коктерекскому сельскому округу:
17) село Коктерек, улица Арына, № 18, актовый зал средней школы имени М. Маметовой;
10. По Карашыганскому сельскому округу:
18) село М. Толебаева, улица М.Толебаева, № 15а, актовый зал дом культуры имени М. Толебаева;
11. По Лепсинскому сельскому округу:
19) село Лепсы, улица М. Толебаева, № 21, актовый зал дом культуры.
20) село Кокжиде, улица Толебай батыра, № 18, актовый зал Ериктинской средней школы;
12. По Черкасскому сельскому округу:
21) село Черкасск, улица М. Тынышбаева, № 16, актовый зал средней школы Черкасск;
22) село Аккайын, улица М. Тынышбаева, № 25, актовый зал начальной школы Ленина;
23) село Каргалы, улица М. Тынышбаева, № 1, актовый зал средней школы Каргалы;
24) село Петропавловка, А. Кунанбаева, без номера, актовый зал средней школы Петропавловка;
13. По Шатырбайскому сельскому округу:
25) село Шатырбай, улица Нугманова, № 30, актовый зал дом культуры;