Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-10-57 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4044 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9045444 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1694519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 14435 мың теңге;
трансферттер түсімі 7331757 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1427093 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2441384 мың теңге;
субвенциялар 3463280 мың теңге;
2) шығындар 9132219 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13621 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20414 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 100396 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100396 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 6-22-138 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 5767,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

"О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2016 года N 6-10-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года N 4044.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно
приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1)доходы 9045444 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1694519 тысячи тенге;
неналоговые поступления 4733 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 14435 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7331757 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1427093 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2441384 тысячи тенге;
субвенции 3463280 тысячи тенге;
2) затраты 9132219 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13621 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 20414 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100396 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 100396 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 6-22-138 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района 2017 год в сумме 5767,0 тысячи тенге.

3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 89050 мың теңге соммасында трансферттер көзделгені белгіленсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 89050 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4.Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы М.Амангельды
Ұйғыр аудандық мәслихатының
Хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы "20" желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-10-57 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ұйғыр ауданының 2017 жылға арналған бюджеті

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года
Председатель сессии
Уйгурского районного аслихата М.Амангельды
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от "20" декабря 2016 года № 6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2017 год