Тараз қаласының көшелеріне атау беру туралы
Жамбыл облысы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы №63 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 2-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 мамырда № 3089 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2015 жылғы 10 желтоқсандағы Республикалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының "Арай" алқабындағы атауы жоқ:
1) № 7 көшесі Дүйсен Баяновтың есімімен;
2) № 8 көшесі Патшабек Тілеубаевтың есімімен аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың хатшысы
К. Көкрекбаев Б. Қарашолақов

О наименовании улиц города Тараз
Постановление акимата Жамбылской области от 24 февраля 2016 года № 63 и решение маслихата Жамбылской области от 29 апреля 2016 года № 2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 мая 2016 года № 3089
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 10 декабря 2015 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать безымянные улицы в массиве "Арай" города Тараз:
1) улицу № 7 именем Дюйсена Баянова;
2) улицу № 8 именем Патшабека Тлеубаева.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на заместителя акима Жамбылской области Манжуова Е.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Секретарь областного маслихата
К. Кокрекбаев Б. Карашолаков