"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 52-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 2984 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2879 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"28 725 810" сандары "29 312 975" сандарымен ауыстырылсын;
"21 617 221" сандары "22 204 386" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "28 697 638" сандары "29 369 397" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "28 172" сандары "-56 422" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-28 172" сандары "56 422" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "84 594" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 11 марта 2016 года № 52-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 марта 2016 года № 2984
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2879, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "28 725 810" заменить цифрами "29 312 975";
цифры "2 1617 221" заменить цифрами "22 204 386";
в подпункте 2) цифры "28 697 638" заменить цифрами "29 369 397";
в подпункте 5) цифры "28 172" заменить цифрами "-56 422";
в подпункте 6):
цифры "-28 172" заменить цифрами "56 422";
цифры "0" заменить цифрами "84 594".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Ж. Бүркітбаева Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 11 наурыздағы
№ 52-6 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Ж. Буркитбаева Б. Нарбаев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №52-6 от 11 марта 2016 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №48-3 от 23 декабря
2015 года
Бюджет города Тараза на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3