Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тарақ қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 903 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 3285 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысты Тараз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 1155 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 31.05.2018 № 1155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 28 декабря 2016 года № 903. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 января 2017 года № 3285. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 31 мая 2018 года № 1155.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 31.05.2018 № 1155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в организациях города Тараз для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложения.

2. "Тараз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындауын бақылау қала әкімінің орынбасары Кенжебек Мамашбайұлы Олжабайға жүктелсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата города Тараз" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Олжабай Кенжебека Мамашбаевича.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 903 қаулысына қосымша
Тараз қаласы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшеріндегі квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлер дің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
1
"Жамбыл-Жылу" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от 28 декабря 2016 года № 903
Квоты рабочих мест в организациях города Тараз для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Жамбыл-Жылу"