"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 2-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 3092 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі №2-2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне №3057 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2880 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарында аудандық №3-4-5 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 116 862" сандары "8 145 417" сандарымен ауыстырылсын;
"25 700" сандары "32 031" сандарымен ауыстырылсын;
"7 409 802" сандары "7 432 026" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 709 013" сандары "8 737 568" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016 -2018 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 17 мая 2016 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 мая 2016 года № 3092
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 29 апреля 2016 года №2-2 "О внесений изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3057) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2880, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналыгы-Сельская новь" от 5 января 2016 года №3-4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 116 862" заменить цифрами "8 145 417";
цифры "25 700" заменить цифрами "32 031";
цифры "7 409 802" заменить цифрами "7 432 026";
в подпункте 2):
цифры "8 709 013" заменить цифрами "8 737 568".

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного