"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 5-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 3139 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі №3-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне №3126 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2880 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарында аудандық №3-4-5 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 145 417" сандары "8 465 590" сандарымен ауыстырылсын;
"679 810" сандары "699 810" сандарымен ауыстырылсын;
"32 031" сандары "36 879" сандарымен ауыстырылсын;
"7 432 026" сандары "7 727 351" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 737 568" сандары "9 057 741" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Исабаев
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы Р. Сапарбеков
Байзақ аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2016 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2016 года № 3139
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 4 июля 2016 года №3-7 "О внесений изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3126) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2880, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналыгы-Сельская новь" от 5 января 2016 года №3-4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 145 417" заменить цифрами "8 465 590";
цифры "679 810" заменить цифрами "699 810";
цифры "32 031" заменить цифрами "36 879";
цифры "7 432 026" заменить цифрами "7 727 351";
в подпункте 2):
цифры "8 737 568" заменить цифрами "9 057 741";
Приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров выкупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата А.Исабаев
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата Р. Сапарбеков
Приложение 1 к решению
Байзакского районного

6 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 866
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51 618
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
3 364
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 096
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 902
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 294
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
298 809
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 320
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20 320
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
72 982
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
72 982
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
205 209
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
188 210
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
16 999
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
298
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
298
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
269 023
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
115 304
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
101 095
005
Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
4 500
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
9 709
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 763
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
2 763
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

6 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 866
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 618
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
3 364
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 096
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 902
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 294
021
Капитальные расходы государственного органа
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
298 809
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 320
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20 320
464
Отдел образования района (города областного значения)
72 982
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
72 982
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
205 209
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
188 210
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16 999
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
298
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
298
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
269 023
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
115 304
003
Поддержка культурно-досуговой работы
101 095
005
Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
4 500
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
9 709
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 763
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
2 763
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

027 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру"
028 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
051 "Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер"
1
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

027 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
028 "Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
051 "Трансферты органам местного самоуправления"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгизтюбинского сельского округа"