Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 қарашадағы № 5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 3241 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 01.03.2017 № 3 шәшімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 37-бабының 3-тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Байзақ ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі кезектен тыс комиссия отырысының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 14 хаттамасы негізінде, Байзақ ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында, Жамбыл облысы Байзақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы Байзақ ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің аудандық аумақтық кіші жүйесі жұмыс істеуінің төтенше жағдай режимі енгізілсін.
3. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің орынбасары Д. Сұлтанбеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 4 қарашадан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Шүкеев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 18 ноября 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2016 года № 3241. Утратило силу решением акима Байзакского района Жамбылской области от 1 марта 2017 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Байзакского района Жамбылской области от 01.03.2017 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Байзакского района от 4 ноября 2016 года № 14 в связи со сложившейся обстановкой на территории Байзакского района Жамбылской области, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Байзакского района Жамбылской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования районной территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Байзакского района Жамбылской области Султанбекова Д. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции и распространяется на отношения, возникшие с 4 ноября 2016 года.
Аким района М. Шукеев