"Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 тамыздағы №44-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 50-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 2976 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңынын 6-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 44-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2767 тіркелді, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі №108 (5471) аудандық "Шұғыла Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбындағы "коммуналдық" деген сөз "тұрмыстық қатты" сөздерімен ауыстырылсын
шешімнің бірінші тармағында "коммуналдық" деген сөз "тұрмыстық қатты" сөздерімен ауыстырылсын;
қосымшасының тақырыбындағы "коммуналдық" деген сөз "тұрмыстық қатты" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің қосымшасының бірінші тармағында "коммуналдық" деген сөз "тұрмыстық қатты" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің қосымшасының екінші тармағында "коммуналдық" деген сөз "тұрмыстық қатты" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау, бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауы және әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді Жамбыл аудандық мәслихатының аумақтық әлеуметтік–экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихаты хатшысы:
Т. Әбдібеков Р. Бегалиев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 августа 2015 года № 44-6 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жамбылскому району"
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 19 февраля 2016 года № 50-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2016 года № 2976. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2018 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 07.12.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 18 августа 2015 года №44-6 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жамбылскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2767, опубликовано 30 сентября 2015 года в районной газете "Шұғыла Радуга" №108 (5471) следующие изменения:
в названии решения слово "коммунальных" заменить словами "твердых бытовых";
в первом пункте решения слово "коммунальных" заменить словами "твердых бытовых";
в названии приложения к решению слово "коммунальных" заменить словами "твердых бытовых";
в первом пункте приложения к решению слово "коммунальных" заменить словами "твердых бытовых";
во втором пункте приложения к решению слово "коммунальных" заменить словами "твердых бытовых".
2. Контроль за исполнением настоящего решения и публикацию в средствах массовой информации и государственную регистрацию в органах юстиции возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Т. Абдибеков Р. Бегалиев