Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 222 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 3170 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 болып тіркелген) Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша өтінімдерді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. "Меркі ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Меркі ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

Об определении сроков представления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Постановление Жуалынского районного акимата Жамбылской области от 21 сентября 2016 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 октября 2016 года № 3170
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правилами субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и      уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте утвержденные приказом исполняющего обязанности министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11094) акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению к постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата Меркенского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления в интернет-ресурсе акиматом Меркенского района;

4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Абжапаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков
Меркі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 222 қаулысына қосымша
Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
1.
Қант қызылшасы 1 гектарға
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
2.
Қант қызылшасы 1 тоннаға
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
3.
Қорғалған топырақтағы көкөніс (фермерлік үлгідегі жылыжай)
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
4.
Қорғалған топырақтағы көкөніс (өнеркәсіптік үлгідегі жылыжай)
20.10.2016 жыл
20.11.2016 жыл
5.
Қант қызылшасы, 1 гектарға ашық топырақта өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
6.
Қант қызылшасы 1 тоннаға, тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі жаңбырлатып суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
7.
Майлы дақылдар
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
8.
Дәндік жүгері, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін және өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
9.
Дәндік жүгері
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
10.
Көпжылдық шөп (таза егіс)
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
11.
2, 3 жылғы көпжылдық шөп
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
12.
Көп жылдық шөп, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
13.
Сүрлемдік жүгері
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
14.
Картоп
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл
15.
Сүрлемдік жүгері, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
10.11.2016 жыл

4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Меркенского района Б. Абжапарова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 21 сентября 2016 года № 222
Сроки представления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала представления заявки
Сроки окончания представления заявки
1.
Сахарная свекла на 1 гектар
10.10.2016 год
10.11.2016 год
2.
Сахарная свекла на 1 тонну
20.10.2016 год
20.11.2016 год
3.
Овощи закрытого грунта (в теплицах фермерского образца)
20.10.2016 год
20.11.2016 год
4.
Овощи закрытого грунта (в теплицах промышленного образца)
20.10.2016 год
20.11.2016 год
5.
На 1 гектар сахарной свеклы, посеяной в открытом грунте с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 год
10.11.2016 год
6.
Сахарная свекла на 1 тонну, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 год
10.11.2016 год
7.
Масличные культуры
10.10.2016 год
10.11.2016 год
8.
Кукуруза на зерно, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 год
10.11.2016 год
9.
Кукуруза на зерно
10.10.2016 год
10.11.2016 год
10.
Многолетние травы (чистый посев)
10.10.2016 год
10.11.2016 год
11.
Многолетние травы, 2, 3 годов жизни
10.10.2016 год
10.11.2016 год
12.
Многолетние травы, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 год
10.11.2016 год
13.
Кукуруза на силос
10.10.2016 год
10.11.2016 год
14.
Картофель
10.10.2016 год
10.11.2016 год
15.
Кукуруза на силос, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 год
10.11.2016 год