"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 53-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 наурызда № 2965 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2952 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық маслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2874 болып тіркелген, 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 219-220 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"11 151 210" сандары "10 306 671" сандарымен ауыстырылсын;
"1 869 438" сандары "1 121 583" сандарымен ауыстырылсын;
"13 200" сандары "21 500" сандарымен ауыстырылсын;
"24 800" сандары "29 800" сандарымен ауыстырылсын;
"9 243 772" сандары "9 133 788" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 151 210" сандары "11 197 424" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №49-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 4 марта 2016 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 марта 2016 года № 2965
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, статьями 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 февраля 2016 года №46-5 "О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2952) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №49-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2874, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 30 декабря 2015 года за №219-220) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "11 151 210" заменить цифрами "10 306 671";
цифры "1 869 438" заменить цифрами "1 121 583";
цифры "13 200" заменить цифрами "21 500";
цифры "24 800" заменить цифрами "29 800";
цифры "9 243 772" заменить цифрами "9 133 788";
в подпункте 2):
цифры "11 151 210" заменить цифрами "11 197 424";
в подпункте 6):

8032
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
347728
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
347158
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29620
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26851
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2669
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23804
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23804
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20226
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15226
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8695
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8695
02
Қорғаныс
7062
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4418
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4418
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2644
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2644
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
15563
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15563
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
15563
04
Бiлiм беру
8425833
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1141378
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
352396
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
788982
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

8032
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
347728
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
347158
022
Капитальные расходы государственного органа
570
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29620
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26851
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2669
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23804
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23804
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15226
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8695
02
Оборона
7062
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4418
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4418
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2644
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2644
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
15563
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15563
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15563
04
Образование
8425833
464
Отдел образования района (города областного значения)
1141378
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
352396
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
788982
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26510
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9161
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
67570
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
43992
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1352
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38684
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35984
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
438175
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22404
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22404
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
363655
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
363655
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6722
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6722
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1650
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43130
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
43130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
614
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
614
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
358230
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
183637
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
175042
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26510
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9161
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67570
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
43992
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1352
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35984
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
438175
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22404
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
22404
464
Отдел образования района (города областного значения)
363655
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
363655
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6722
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6722
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1650
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43130
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
43130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
614
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
614
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
358230
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
183637
003
Поддержка культурно-досуговой работы
175042
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним