"Меркі ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 541 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 ақпанда № 2939 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Меркенского района от 30 октября 2015 года № 541 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Меркенскому району"
Постановление Меркенского районного акимата Жамбылской области от 29 января 2016 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 февраля 2016 года № 2939
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру мақсатында, Меркі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации и финансирования общественных работ для безработных, акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Меркі ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 541 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2822 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшадағы кестеде "Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемімен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс" :

1. Внести в постановление акимата Меркенского района от 30 октября 2015 года № 541 "Об организации и финансировании общественных работ по Меркенскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2822, опубликовано в газете "Мерке тынысы-Меркенский вестник" 27 ноября 2015 года) следующие изменения и дополнения:
в таблице приложения "Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы" утвержденного указанным постановлением:

2) "Барлығы" деген жолда "150" сандары "200" сандарына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Төленді Беделбайұлы Рысқұлбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов

2) в строке "Всего" цифры "150" заменить цифрами "200"
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рыскулбекова Толенды Беделбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов