"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 2-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 3070 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 2-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3057 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2873 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарда аудандық № 3-6 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 955 107" деген сандары "5 028 051" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 855 107" деген сандары "3 858 051" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 16 мая 2016 года № 2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 мая 2016 года № 3070
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 29 апреля 2016 года № 2-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3057) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2873, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Мойынқұм таңы" № 3-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 955 107" заменить цифрами "5 028 051";
цифры "3 855 107" заменить цифрами "3 858 051";
в подпункте 2):

479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14393
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9486
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
141190
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
49190
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
92000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
191761
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149789
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72924
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7407
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1070
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8428
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33380
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19130
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40812
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30122
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10290
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1160
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1160
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
315597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22955
026
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22955
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14393
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9486
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
141190
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
49190
037
Строительство и реконструкция объектов образования
92000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
191761
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149789
002
Программа занятости
72924
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6400
005
Государственная адресная социальная помощь
1000
006
Оказание жилищной помощи
50
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7407
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1070
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8428
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33380
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19130
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30122
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
10290
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1160
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
1160
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
315597
464
Отдел образования района (города областного значения)
22955
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
22955
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)