"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 5-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қарашада № 3201 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3175 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2873 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарда аудандық № 3-6 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5 084 623" деген сандары "5 162 753" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 864 623" деген сандары "3 882 753" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 31 октября 2016 года № 5-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 ноября 2016 года № 3201
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3175) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2873, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Мойынқұм таңы" № 3-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 084 623" заменить цифрами "5 162 753";
цифры "3 864 623" заменить цифрами "3 882 753";
в подпункте 2):

2531745
003
Жалпы білім беру
2297197
006
Балаларға қосымша білім беру
234548
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
49678
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49678
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
98349
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17805
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32746
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
7152
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6270
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15183
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19193
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
141190
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
49190
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
92000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
192365
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149310
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72600
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6783
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
919
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8689
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33380
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
20339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41919
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30386

2531745
003
Общеобразовательное обучение
2297197
006
Дополнительное образование для детей
234548
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
49678
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49678
464
Отдел образования района (города областного значения)
98349
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17805
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32746
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7152
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6270
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15183
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19193
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
141190
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
49190
037
Строительство и реконструкция объектов образования
92000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
192365
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149310
002
Программа занятости
72600
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6400
005
Государственная адресная социальная помощь
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6783
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
919
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8689
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33380
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для Населения
30386